Boiling Point (dříve Xenus) hotova
zdroj: tisková zpráva

Boiling Point (dříve Xenus) hotova

10. 5. 2005 11:11 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Fanouškovské stránky dlouho očekávaného akčního RPG Boiling Point: Road to Hell (dříve Xenus) prý obdrželi přímo z Atari zprávu, že je tento titul z dílny vývojářského týmu Deep Shadows již hotov a do obchodů dorazí 20.

xenus zdroj: tisková zpráva května. U nás by měl být k dostání také, a to s českými titulky někdy v průběhu října za skvělých 299,- Kč. Viz komentář pana Martina Lévaye z TopCD:

    "Dohlížím na lokalizaci Boiling Point. Podle každodenních kolektivních diskusí s korektorem a překladatelem si myslím, že B.P. opět posune laťku kvality našich překladů směrem nahoru. Protože překlad má 475 normostran (asi 2 knížky), ještě to pár týdnů zabere, pak proběhne implementace a testování. Překladatel si dává záležet na vtipnosti a srozumitelnosti překladu, moc si od něj slibuji. Naše hry stojí 299,- Kč místo obvyklé tisícovky proto, že naše smlouvy s poskytovateli licence jsou uzavírány tak, abychom si koncovou cenu určovali my. Důkazem toho, že plnohodnotná hra může stát 299Kč jsou například FlatOut nebo TrackMania, kdy tyto hry ještě teď stojí v zahraničí kolem 20-30EUR. Hru jsme hráli v alfaverzi, všechny nás nadchla, překlad dokončíme v polovině července a pak už nás budou od vydání dělit jen implementace a pečlivý testing. Původně jsme datum vydání spočítali na říjen 2005, ale myslím, že tento skvost najdete na pultech prodejců dříve."
Boiling Point: Road to Hell vás postaví do role bývalého vojáka Saula Mayerse, který se vypraví do nebezpečných koutů Jižní Ameriky - konkrétně do fiktivního státu Realia - pátrat po své dceři reportérce, jež se při své práci najednou ztratila. Jak jsme vás informovali už dříve, podobu hlavnímu hrdinovi hry propůjčil známý hollywoodský herec Arnold Vosloo (např. Mumie). Více podrobností o této hře naleznete v našem archivu. Předobjednat si ji můžete v našem Tiscali GameShopu.

korgull

Nejnovější články