Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins

Články

Studio Human Head, tvůrci Rune II a první Prey, bylo zrušeno

Podobná situace se nevidí příliš často. Human Head Studios teprve předevčírem vydalo svou dlouho očekávanou akci Rune II, aby následně zničehonic bez viditelných náznaků zavřelo krám. V minulosti došlo k něčemu podobnému třeba se studiem Team Bondi, které nepřežilo vývoj L.A. Noire. V případě Human Head Studios ale nejde o takovou tragédii. V článku se dočtete, proč.

Tvůrci Arkham Origins naznačují novou hru s Batmanem

Netopýří muž v sobotu oslavil 80. narozeniny, k čemuž mu nepřekvapivě popřála spousta gratulantů. Jedním trochu nepravděpodobným byl twitterový účet studia WB Games Montréal, tvůrců Batman Arkham Origins. Proč nepravděpodobným? Byl to první tweet po čtyřech letech, kdy naposledy vydali nějakou hru, a navíc je přiložené video proložené kryptickými symboly. Konspirace!

Talion, Batman nebo Mad Max? S novým Humble Bundle můžete být kýmkoliv

V podzimní záplavě titulů není moc pravděpodobné, že byste neměli co hrát, ale pokud máte před Vánocemi trochu hluboko do kapsy, máme pro vás řešení! Tedy, má ho Humble Bundle ve spolupráci s Warner Bros. Games. Středozem, Gotham i vyprahlá pustina jsou v něm za hubičku a dohromady vydají na stovky hodin zábavy.

Návody, wallpapery a češtiny z ABCgames

Nabídka návodů, čeština a wallpaperů na webu kolegů z ABCgames se v průběhu uplynulých týdnů rozrostla o celou řadu zajímavých kousků. K dispozici jsou všem zájemcům návody na Watch Dogs či Batman: Arkham Origins, češtiny pro Murdered: Soul Suspect, Broken Age nebo čtvrtou epizodu The Walking Dead. Posloužit si ale můžete i wallpapery s motivy z her Assassin's Creed: Unity, Project CARS či FIFA 15. Kdyby vám nic z uvedeného nevonělo, třeba si vyberete z nabídky nových trainerů. Kompletní výpis materiálů přidaných do databáze za poslední týdny najdete v článku nebo přímo na webu ABCgames.

V novém DLC pro Batman: Arkham Origins zažijete zrození Mr. Freeze

Nové zbraně, lokace a hlavně nepřítele s příběhem nabízí v přepočtu za zhruba 270 Kč DLC Cold, Cold Heart pro Batman: Arkham Origins. Přídavek by měl být k dispozici na Steamu, PSN a XBLA, majitelé season passu už samozřejmě platit nic navíc nemusí, a názorně obsah DLC prezentuje následující trailer.

Nové DLC přivede do Batman: Arkham Origins Mr. Freeze

Další DLC, které rozšíří komiksovou akci Batman: Arkham Origins, se jmenuje Cold, Cold Heart a znalci komiksu už jistě tuší, že do hry přinese klasického padoucha Mr. Freeze. V oficiálním oznámení jsme se dozvěděli i pár detailů o rozšíření. Cold, Cold, Heart by mělo vydržet několik hodin, přičemž se představí několik klasických lokací Gothamu, ovšem tentokrát poznamenaných přítomností Mr. Freeze, který se poprvé střetne s Batmanem.

Bleskovky

  • 30. 6. 2014 - Warner Bros. Games Montréal (Batman: Arkham Origins) začalo pracovat na novém AAA projektu pro Xbox One a PS4.

  • 16. 6. 2014 - Německý Amazon zařadil do své nabídky GOTY edici hry Batman: Arkham Origins.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Datum recenze:
27. října 2013
Recenze