Aven Colony
Věková dostupnost

Aven Colony

Články

Best of 2017: nejlepší strategie

Strategie jsou žánrem pro ty nejzocelenější veterány. Pobíhat někde po budově nebo lesíku a střílet do nepřátel pistolkou umí každý, ale vést do bitvy legie, pluky, nebo aspoň čety? To už chce opravdový kumšt a znalost těch nejpokročilejších válečných taktik. I loni na bojišti řinčely meče a štěkaly pušky, země se otřásala pod kopyty koní i pásy tanků. Krev, utrpení, nářek, všudypřítomná smrt… Počkat, kdo sem sakra pustil ty kreslené králíky?!

To nejlepší z Games.cz - parádní strategie a působivé hledání ztraceného času

Zdánlivé herní sucho rozčísla nejen povedená strategie Aven Colony, ale především asi nejzajímavější vydání tohoto týdne - Pyre. Na hru byla zvědavá snad celá redakce a někteří její členové už ji hrají. Pokud vy zatím žádné plány nemáte, můžete dohnat všechen obsah, co jste přes týden na Games nestihli přečíst.

Budovatelská strategie Aven Colony bude mít na konzolích speciální systém ovládání

„Teď zemřete, bídní červi!“ myslí si přerostlá mimozemská dešťovka, zatímco požírá půlku vaší kolonie, a vůbec si neuvědomuje tu očividnou ironii. Není zrovna nejbystřejší. Ale když ona to vlastně ani nepotřebuje. Stačí otevřít papulu, a budovy se hroutí. Chytračení zbývá na vás. Jste totiž manažerem kolonie v budovatelské strategii Aven Colony. Kolonie, která se musí vypořádat s místní faunou, s nespokojenými kolonisty, zásobami energie, jídla a prostě všemi k životu potřebnými věcmi. A na konzolích vám v tomhle nelehkém úkolu pomůže speciálně navržené kruhové uživatelské rozhraní.

Mimozemská budovatelská strategie Aven Colony vyjde na konci července

Až se jednou lidstvo definitivně vydá ke hvězdám, protože z matičky Země zbude jen dezolátní pustina, snad v hlubinách vesmíru narazí na příjemnější místo, než Aven Prime. Na téhle planetě vás čekají strašné bouře, smrtící houby roznášející mimozemský mor, a dokonce i gigantičtí červové podle vzoru Duny. Jenže lidi jsou odolnější než švábi, a tak 25. července na Avenu založí kolonii. Oficiální název? Aven Colony.

V budovatelské strategii Aven Colony máte starosti s počasím i písečnými červy

V budovatelské strategii Aven Colony jde primárně o přežití na nehostinné planetě Aven Prime, kde vás chce zabít téměř všechno od prostředí, jehož podnebí ničí vaše kolonizační plány, až po původní obyvatele, jak ukazuje nové video.

Bleskovky

  • 29. 6. 10:59 - Známe červencovou nabídku předplatného Games with Gold

  • 2. 6. 2017 - Team 17 s sebou na E3 2017 přiveze Aven Colony, The Escapists 2, Genesis Alpha One a Yoku’s Island Express.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
65/100
Datum recenze:
25. července 2017
Recenze