Mimozemská budovatelská strategie Aven Colony vyjde na konci července
zdroj: tisková zpráva

Mimozemská budovatelská strategie Aven Colony vyjde na konci července

6. 6. 2017 17:30 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Až se jednou lidstvo definitivně vydá ke hvězdám, protože z matičky Země zbude jen dezolátní pustina, snad v hlubinách vesmíru narazí na příjemnější místo, než Aven Prime. Na téhle planetě vás čekají strašné bouře, smrtící houby roznášející mimozemský mor, a dokonce i gigantičtí červové podle vzoru Duny. Jenže lidi jsou odolnější než švábi, a tak 25. července na Avenu založí kolonii. Oficiální název? Aven Colony.

Nový trailer odhaluje nejen datum vydání. Zároveň z něj můžete vyčíst, že kromě písečných vichrů a krutých zim vás na nové planetě čekají i úžasné oceány a falické skalnaté útvary. Také se dozvíte, že byla otevřena možnost si hru předobjednat, přestože na Steamu to v době psaní článku ještě nejde. Pokud to uděláte, pak jako malý bonus dostanete exkluzivní sandboxovou mapu Cerulean Vale, v níž prozkoumáte pozůstatky dávného moře.

zdroj: tisková zpráva

Se všemi překážkami se budete potýkat v poměrně typických hranicích budovatelské strategie. Je potřeba získávat suroviny, bránit se proti mimozemským hrozbám, stavět stále lepší a účinnější domečky… No prostě všechno to, co znáte z jiných budovatelských sérií, akorát s některými vychytávkami. Například musíte organizovat expedice, které mohou předejít některým katastrofám či najít přeživší, nebo jimi naopak celý tým pošlete na smrt. Vaše volba, vaše zodpovědnost.

Aven Colony vyjde 25. července na PC, PlayStation 4 i Xbox One a bude stát 30 euro.

Nejnovější články