Assassin's Creed Chronicles: India
Věková dostupnost

Assassin's Creed Chronicles: India

Články

Games with Gold kraluje Shadow Warrior, PS Plus má Rime a Knack

Je tu další měsíc a s ním pravidelná várka her, které dostanou všichni předplatitelé služby PS Plus na konzolích od Sony a Games with Gold na strojích od Microsoftu. Některé měsíce jsou slabší, jiné silnější. Únor udělá dle mého názoru radost majitelům Xboxu, zatímco vlastníci PlayStationu nemají moc co oslavovat.

Assassin's Creed Chronicles: India vás zve do netradičního prostředí

Prostřední část trilogie Assassin's Creed Chronicles se po Číně vydala do Indie a od včerejška je dostupná na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One. Startovní trailer v článku ukazuje hlavního hrdinu Arbáze Mira při typických činnostech známých z předchozích dílů série: běhání, skákání, lezení, bojování a zabíjení. To všechno na pozadí vizuálně výrazné Indie 19. století a, podobně jako v případě Číny, ve pohledu 2,5D.

Plošinovka Assassin's Creed Chronicles míří do mystické Indie a sluší jí to

Poté, co Assassin's Creed Chronicles: China zabodovala vizuálním zpracováním, ale zaškobrtla s hratelností (viz recenzi), je třeba být k blížícímu se vydání asasínských kronik z Indie obezřetnější. Nicméně, zároveň je třeba říct, že vizuální koncept této 2,5D plošinovky je prostě povedený a zasazení do koloniální Indie 19. století hře jednoduše sluší. Přesvědčit se o tom můžete v novém traileru, který se věnuje všemu důležitému.

Trilogie Assassin's Creed Chronicles představí tři asasíny z tří různých zemí

Ano, i tohle je cesta, kterou se značka Assassin's Creed může ubírat. Ačkoliv chápu, že Ubisoft chce své rodinné stříbro v podobě této značky zpeněžit, asi nejsem jediný příznivec série, který cítí, že hrát každý rok novou hru (loni dokonce dvě) se stejným obsahem začíná být poněkud zahlcující a stereotypní. Takže když máte značku, můžete ji použít i na jiné herní žánry – a právě takovým bude trilogie Assassin's Creed Chronicles, v jádru klasická plošinovka, která rozšiřuje toto universum a zároveň nabízí něco nového.

Bleskovky

  • 10. 11. 2021 - Ubisoft rozdává zdarma tři hry ze série Assassin’s Creed

  • 29. 1. 2018 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v únoru 2018 hry Shadow Warrior (XOne), Assassin's Creed Chronicles: India (XOne), Split/Second (XOne / X360) a Crazy Taxi (XOne / X360).

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
63/100
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
22. ledna 2016
Recenze