Obrázky z remasteru Day of the Tentacle ukazují vyhlazenou grafiku a stejnou stylizaci

První obrázky z loni oznámené HD verze kultovní adventury Day of the Tentacle z roku 1993 naznačují, jakou úroveň grafických uprav mohou fanoušci očekávat, až hra příští rok vyjde pro PC, Mac, Linux, PS4 a na Vitu.

Lup z Tales from the Borderlands půjde přenést do jiných her

Telltale jsou proslulí hlavně jako tvůrci interaktivních seriálů Walking Dead a Wolf Among Us. Brzy by nás ale měli okouzlit stejným herním systémem, jen ze světa Pandory, dějiště frenetických stříleček Borderlands. Hra ponese název Tales from the Borderlands a kromě obrázků se objevily i nové informace.

Tvůrci Magicky odhalili více o své sci-fi akci Helldivers

Předpředloňská fantasy RPG parodie Magicka sice nesedla úplně každému, troufám se však tvrdit, že její kooperativní hratelnost, svěží náhled na videoherní magii a plagiátorský humor byly přesto kvalitami nemalého významu. Po ještě ujetější Magicka: Vietnam se její švédští vývojáři z Arrowhead Game Studios vrhli na loni oznámenou top-down sci-fi střílečku Helldivers. Po letním mlhavém rozpisu hratelnosti o ní teď konečně přinášejí více detailů.

Ninja Gaiden 3 odhaluje multiplayer a termín vydání

Microsoft dnes potvrdil, že příští díl akce Ninja Gaiden 3 vyjde v březnu 2012 pro X360 a PS3...

Nové obrázky multimediální aplikací pro PS Vita

Světlo světa spatřily nové screenshoty multimediálního přehrávače a webového prohlížeče na PS Vita. Již první letmý pohled na browser dává tušit, že by mohlo tentokrát jít o mnohem lépe použitelnou záležitost, než tomu bylo v případě PSP. I přehrávač působí moderním a kompaktním dojmem. Videopřehrávač bude propojen s PSN a zabudován bude také prohlížeč fotografií, které lze přímo na PS Vita. Chybět nesmí ani podpora sociální sítí, takže fotografie lze sdílet přímo na Facebook, Twitter a jím podobné. Vypadá to teda, že by PS Vita mohla umět všechno, jako chytré mobilní telefony, tedy kromě volání. Je to příjemná změna a nezbývá než doufat, že Sony nabídne lepší podporu těchto aplikací, než tomu bylo u dosluhujícího PSP.