zavřít

Lup z Tales from the Borderlands půjde přenést do jiných her

iPad iPhone Android Windows PlayStation 3 Xbox 360 VITA

- Obrázky autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Telltale jsou proslulí hlavně jako tvůrci interaktivních seriálů Walking Dead a Wolf Among Us. Brzy by nás ale měli okouzlit stejným herním systémem, jen ze světa Pandory, dějiště frenetických stříleček Borderlands. Hra ponese název Tales from the Borderlands a kromě obrázků se objevily i nové informace.

Jak už jsme psali dřív, hrdiny Tales from the Borderlands jsou dvě nové postavy. Jednou z nich je profesionální podvodnice Fiona, tím druhým pak Rhys, zaměstnanec Hyperionu, kterému jeho kariérní plány tak trochu vzplály. Oba skrze hráčovy kroky povypráví svůj pohled na události, které se odehrály a samozřejmě, oba si začnou často odporovat. Vy pak svými volbami během hraní určíte přesnější formu jednotlivých tvrzení.

Dějově se Tales from the Borderlands odehrává Borderlands 2. Zajímavé má být propojení s ostatními hrami. Podle tvrzení z oficiálního prohlášení „Lup, který najdete v Tales, vám bude k dipozici v dalších hrách ze série Borderlands.“ Co si pod tím představit? Že Fiona něco najde a vaše postava v Borderlands 2 se tím pak může vybavit? Možná. Jinak by Tales from the Borderlands měl být typický produktem Telltale Games. Přítomná má být i akce, ale asi v klasickém Telltale formátu. Pokud jste fandy ryzí akce, opravdu nemůžete zrovna tohle od Tales from the Borderlands čekat.

tfb

Hra bude opět epizodická, přičemž jeden díl ze „seriálu“ vás vyjde na cca 5 dolarů a nebo méně v rámci Season Passu. Kdy hra vyjde zatím nevíme, co se týče platforem, dá se očekávat tradiční skladba, od konzolí, přes PC až po mobilní herní zařízení.

tfb

Tagy: humor sci-fi adventura interaktivní film

Zdroje: US PlayStation blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.