Age of Mythology

Age of Mythology

Články

Vylepšená verze Age of Mythology vyjde v květnu

Kultovní Age of Mythology, včetně své experimentálněji laděného datadisku The Titans, by počátkem května měla dorazit na Steam v "remasterované" verzi. Nabídne prý celou řadu grafických vychytávek, stejně jako integraci se Steamem pro efektivnější ukládání pozic do cloudu, a dále multiplayer, kartičky nebo achievementy. Propojení se nová verze dočká i s Twitchem.

Lama Alfred oznámila vydání Age of Mythology HD na Steamu

Občas herní byznys zabloudí do klubu, kde se dá cítit trocha těch halucinogenních látek. Do téhle sféry spadá i rafinované oznámení, že Age of Mythology vyjde na Steamu v rámci Age of Mythology: Extended Edition. K tomuto nenápadnému „profláknutí“ došlo během vývojářského streamu Age of Empires II HD Edition.

Age of Mythology, Firestarter, Anarchy Online

Microsoft spustil nové oficiální stránky pro svůj nadcházející datadisk k oblíbené RTS Age of Mythology - The Titans a my vám proto můžeme nabídnout pár dalších obrázků, které v naší galerii ještě chyběly.

Age of Mythology v češtině koncem listopadu

Pavel Štastný z AT Computers dnes poslal zástupcům herních médií vysvětlující dopis o tom, jak to vypadá s českou verzí RTS Age of Mythology, která měla původně vyjít ve stejný den jako ve světě (info), ale nestalo se tomu tak.

Chystá se datadisk pro Age of Mythology?

Titul Age of Mythology právě vyšel ve světě a za několik týdnů bychom se měli této RTS v kompletně lokalizované podobě dočkat i my.

Bleskovky

  • 7. 11. 2019 - V sérii Age of Mythology se podle oficiálního Twitteru chystá něco nového.

  • 26. 6. 2019 - Age of Mythology podle kreativního ředitele Age of Empires neřeklo své poslední slovo, minimálně se chystá nový patch pro 5 let starou Extended Edition.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
89/100
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
12. listopadu 2002
Recenze