Zombie Army 4: Dead War

Zombie Army 4: Dead War

Články

Nemrtvá armáda se blíží, sežeňte kamarády a pusťte se do alternativní historie v Zombie Army 4

Hitlera se tak snadno nezbavíte. Když už si hrdinní vojáci mysleli, že usmrcením tyrana ukončili hrůzovládu, tak najednou povstal z mrtvých spolu s dalšími padlými německými vojáky. Nakonec se spojencům podařilo zabít i nemrtvého Hitlera a i tehdy si mysleli, že konečně bude čas k odpočinku. A opět se mýlili. Hitlerův nemrtvý odkaz žije dál v Zombie Army 4: Dead War.

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

Zombie Army 4: Dead War vyjde (stejně jako spousta her) začátkem příštího roku

Příští rok se nám pěkně plní, a pokud jste pomýšleli na kooperativní střílečku Zombie Army 4: Dead War, tak si s jejím dokončením budete muset pospíšit, pokud se zároveň chystáte třeba do postbrexitového Londýna ve Watch Dogs Legion.

Dojmy z Gamescomu: Zombie Army 4 bude pohodové odreagování s uspokojivou střelbou a brutalitou

Těsně před Gamescomem jsem se poprvé pustil do Sniper Elite 4. Měl jsem totiž obrovskou chuť na pořádný stealth se snajperkou, a k mému lehkému překvapení jsem se vážně výborně bavil. Co má Sniper Elite 4 společného se Zombie Army 4: Dead War? Tak třeba drsného Karla Fairburnea, kterého jsem si také zvolil jako svou postavu masakrující nemrtvé.

Bleskovky

  • 23. 6. 2021 - Hrdinové Left 4 Dead se vrací alespoň skrze Zombie Army 4: Dead War

  • 7. 4. 2021 - Co nového v Game Passu? GTA V, hokej, zombící a další

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
72/100
Datum recenze:
5. února 2020
Recenze