Ylands

Ylands

Články

Bohemia Interactive má za sebou nejrušnější rok. DayZ loni sehnalo přes milion nových hráčů

Nikdo snad nemá pochyb o tom, že se české studio Bohemia Interactive v loňském roce činilo víc než kdy dříve. DayZ sice vyšlo v roce 2018, ale až na jeho samotném konci, a v průběhu loňského roku bylo portováno na konzole a vyšlo jeho velké rozšíření. Stejně tak vyšly hry Vigor a Ylands a několik rozšíření pro Armu 3. Studio nyní uvolnilo zajímavá čísla svého roku 2019.

Známe nominace na Českou a Slovenskou hru roku

Česká hra roku a Slovenská hra roku se po roce opět hlásí s nominacemi na nejlepší tituly, které naše bratrské země vyplodily v uplynulém roce. V obou případech se do finálního výběru dostalo třináct her, které bojují napříč několika kategoriemi.

České Ylands konečně vycházejí v plné verzi a free-to-play

Bez větších fanfár včera vyšly Ylands, sandboxový titul od české společnosti Bohemia Interactive. Platforma pro tvorbu vlastních her a explorativní adventura zároveň si v předběžném přístupu na Steamu pobyla přes dva a půl roku, nyní je dostupná zdarma pro všechny. Hratelností se podobá extrémně populárnímu Robloxu, hráčům poskytuje rozmanitý editor i možnost skriptování a sdílení s ostatními.

Do českých Ylands dorazily sociální funkce

Zatím nevíme, kdy sandboxový survival od tuzemských Bohemia Interactive definitivně vyjde, ale zjevně se na tom pracuje. V Ylands teď, s čerstvě vydaným updatem 0.13, konečně můžete mít nějaké přátele, s nimiž si můžete povídat i v menu, sdružovat se do klanů a tak podobně.

Bleskovky

  • 13. 7. 13:08 - Vyhlášení České hry roku dostává náhradní termín