Yager

Yager

Články

Souboje kolosů v Dreadnought připomínají námořní bitvy 18. století

Vývojáře z německého týmu Yager jsme si v posledních letech zvykli velebit za střílečku Spec Ops: The Line, ale dlouhá léta předtím byli známí díky futuristické letecké akci Yager. Kvalitní a zábavné letecké akci Yager, musím dodat. Podobně se přitom rýsuje primárně multiplayerová střílečka Dreadnought, kterou nechci označit za „leteckou“, přestože ve hře ovládáte různé druhy létajících pevností a jiných strojů. Spíše než o létání je totiž Dreadnought o poletování, manévrování a hledání správné pozice vůči nepříteli, jak dokazuje skoro šestiminutové video se záběry přímo ze hry. Dreadnought mi ze všeho nejvíce připomíná námořní bitvy 18. a 19. století, jen ve vzduchu.

Yager - boj o život na konci 21. století

Už je tomu hezkých pár týdnů, co jsme na našich stránkách psali o nadcházejícím futuristickém leteckém simulátoru Yager, vyvíjeném společností Yager Development.

Nové obrázky z her Yager, Breed a Xenus (Boiling Point)

Yager Development uvolnili další sadu obrázků z jejich připravované futuristické letecké bojové hry pro PC a Xbox.

Yager screenshoty

Yager Development opět uvolnili novou sadu obrázků z jejich nadcházející futuristické akční bojové 3D hry s názvem Yager.

Yager, Lethal Dreams, March Offworld Recon

Už dlouho jsme neslyšeli o futuristicky laděném bojovém leteckém simulátoru Yager německého původu.

Delta Force: BHD, Yager a Breed až příští rok

Když jsme na tomto místě začátkem října psali o přeložení taktické akce Delta Force: Black Hawk Down na začátek listopadu, mysleli jsme si, že jde o termín definitivní.

Bleskovky

  • 21. 7. 2014 - Yager Development zavrhlo pokračování Spec Ops: The Line i vývoj jakékoliv jiné vojenské střílečky.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
70/100
Datum recenze:
29. října 2003
Recenze