Delta Force: BHD, Yager a Breed až příští rok
zdroj: tisková zpráva

Delta Force: BHD, Yager a Breed až příští rok

25. 10. 2002 18:36 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Když jsme na tomto místě začátkem října psali o přeložení taktické akce Delta Force: Black Hawk Down na začátek listopadu, mysleli jsme si, že jde o termín definitivní.

Bohužel se dnes ukázalo, že tomu tak není, neboť NovaLogic vzkázali do světa, že došlo k dalšímu odložení a to tentokrát raději až na první kvartál 2003. Odůvodnění prezidenta této společnosti se nese ve stejném tónu, který jsme za poslední týdny slyšeli mnohokrát: "Black Hawk Down potřebuje více času na vyladění, abychom si byli jistí, že až hra vyjde, stane se benchmarkem pro tento žánr."

Obrázek zdroj: tisková zpráva Druhým dnešním odloženým titulem je sci-fi střílečka Breed od britských Brat Designs, která bývá často přirovnávána k xboxovému Halo a její demo mělo vyjít už dávno, ale nestalo se tomu tak. Jako důvod pro posunutí na druhý kvartál 2003 uvedl vydavatel CDV implementaci podpory nové generace grafických karet a také možnost tvorby přídavných levelů. Největší zpoždění nabral futuristický letecký simulátor Yager, který si na PC nezahrajeme dříve, než v říjnu příštího roku. Podle vyjádření distributora THQ je ještě nutné vypilovat design misí, grafiku a umělou inteligenci, ale majitelé Xboxů se údajně dočkají této hry už v březnu. Ve stejnou dobu by pro všechny platformy měl vyjít i arkádový Rayman 3, který taktéž nestihne letošní vánoční sezónu.

zdroj: HomeLan, Gamigo

jd

Nejnovější články