Nové obrázky z her Yager, Breed a Xenus (Boiling Point)
zdroj: tisková zpráva

Nové obrázky z her Yager, Breed a Xenus (Boiling Point)

26. 2. 2003 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Yager Development uvolnili další sadu obrázků z jejich připravované futuristické letecké bojové hry pro PC a Xbox.

Nalézt je nyní můžete také v naší galerii. Název této hry je Yager a hlavním hrdinou muž jménem Magnus Tide, zkušený to námezdní bojový pilot. Jeho úkolem bude udržet mír v celém tom válkou sužovaném ultra-moderním světě. Zatímco Xboxová verze hry bude určena pouze pro jednoho hráče a vyjde již v dubnu tohoto roku, na PCéčkovou verzi si ještě pár měsíců počkáte. Zato se však můžete těšit rovněž na multiplayer. Vydavatelská práva vlastní společnost THQ.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Yager galerie  ||  Breed galerie  ||  Xenus galerie

Brat Design ve spolupráci s CDV pro vás připravují 3D akci s názvem Breed. I z této hry, jejíž vydání se pomalu blíží, vám dnes můžeme nabídnout několik nových screenshotů. Tento titul vás přivede do doby daleko v budoucnosti. Lidstvo už bude čile cestovat po celé galaxii a zakládat kolonie na různých planetách. Ovšem jen do té doby, než se setká s jednou velice agresivní mimozemskou rasou zvanou Breed. I tento projekt je vyráběn ve verzích pro PC a Xbox. Připravena bude řada misí jak pro single-, tak multi-player. V jejich rámci budete moci užívat nejrůznější vozítka a zbraně. Engine, na kterém je hra postavena, vám umožní přepínat mezi oběma perspektivami - vlastním pohledem i pohledem třetí osoby.

Do třetice pro vás máme další ukázky z akční RPG Xenus, pocházející od tvůrců Codename: Outbreak - Deep Shadows. Jak víte z mnoha našich předchozích zpráv, zavede vás tato hra do nebezpečného prostředí Kolumbie, kde se spolu střetává řada různých organizací. Náhlé zmizení kohokoliv zde nikoho nepřekvapí. Kevin Mayers, kterému se někde v této části světa ztratila sestra, když prováděla novinářské šetření, to však nehodlá nechat jen tak a vydává se ji hledat. Vy mu můžete pomoci až hra vyjde, což by mělo být někdy na podzim tohoto roku.

korgull

Nejnovější články