Yager screenshoty
zdroj: tisková zpráva

Yager screenshoty

18. 2. 2003 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Yager Development opět uvolnili novou sadu obrázků z jejich nadcházející futuristické akční bojové 3D hry s názvem Yager.

Je evidentní, že většinu svého času ve virtuálním světě tohoto titulu strávíte v kabině některého ze sci-fi strojů, které vás dovedou až do výšin nebeských, odkud budete vesele kropit vše, co se byť jen vzdáleně bude tvářit jako nepřítel.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Děj Yager vás přivede až na samý konec 21. století. Ujmete se role Magnuse Tidea, zkušeného 28letého námezdního bojového pilota. Spolu s tímto hrdinou si pokusíte v tomto novém světě zcela zmítaném válkou vybojovat své místo. V průběhu hry se stanete nejen součástí určitých velice důležitých misí, vy se stanete přímo jejich vykonavatelem. Jednotlivé úkoly a cíle misí se budou v průběhu hry dynamicky měnit v závislosti na příběhu. Kromě Magnuse vám Yager ještě představí řadu dalších postav. Mezi nimi bude např. i 25letá poručice Proteus Communication Corps. - Sarah; dosti záhadný a tajný agent Aldo; Dr. Austin Valeri, vedoucí vědecký pracovník společnosti Proteus; a další a další.

Titul je vyvíjen ve verzi pro PC (říjen 2003), ve které nebudou chybět ani základní multiplayerové módy. V plánu je také Xboxová verze hry, ze které mimochodem pocházejí i dnešní obrázky, ale multiplayer však nabízet nebude.
zdroj: GameSpy

korgull

Nejnovější články