zavřít

Yager screenshoty

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Yager Development opět uvolnili novou sadu obrázků z jejich nadcházející futuristické akční bojové 3D hry s názvem Yager.

Je evidentní, že většinu svého času ve virtuálním světě tohoto titulu strávíte v kabině některého ze sci-fi strojů, které vás dovedou až do výšin nebeských, odkud budete vesele kropit vše, co se byť jen vzdáleně bude tvářit jako nepřítel.


nové obrázkykompletní galerie

Děj Yager vás přivede až na samý konec 21. století. Ujmete se role Magnuse Tidea, zkušeného 28letého námezdního bojového pilota. Spolu s tímto hrdinou si pokusíte v tomto novém světě zcela zmítaném válkou vybojovat své místo. V průběhu hry se stanete nejen součástí určitých velice důležitých misí, vy se stanete přímo jejich vykonavatelem. Jednotlivé úkoly a cíle misí se budou v průběhu hry dynamicky měnit v závislosti na příběhu. Kromě Magnuse vám Yager ještě představí řadu dalších postav. Mezi nimi bude např. i 25letá poručice Proteus Communication Corps. - Sarah; dosti záhadný a tajný agent Aldo; Dr. Austin Valeri, vedoucí vědecký pracovník společnosti Proteus; a další a další.

Titul je vyvíjen ve verzi pro PC (říjen 2003), ve které nebudou chybět ani základní multiplayerové módy. V plánu je také Xboxová verze hry, ze které mimochodem pocházejí i dnešní obrázky, ale multiplayer však nabízet nebude.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.