Yager - boj o život na konci 21. století
zdroj: tisková zpráva

Yager - boj o život na konci 21. století

26. 6. 2003 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Už je tomu hezkých pár týdnů, co jsme na našich stránkách psali o nadcházejícím futuristickém leteckém simulátoru Yager, vyvíjeném společností Yager Development.

Xboxová verze tohoto projektu vyšla už v květnu (TVG ji hodnotí 92%), ale na verzi pro PC svět zatím ještě čeká. Objevit by se měla někdy na podzim. Právě dnes vám však můžeme nabídnout pořádný balík nových screenshotů, které vám hru trochu připomenou.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Yager vás přivede na konec tohoto století, kdy už nic nebude tak, jak to známe dnes. Již totiž neexistují hranice států, jsou zde pouze sféry působnosti různých společností. Hra se vám chystá představit originální, přímo vyzývající a bohatý příběh plný napětí a akce. Bude to boj o život. Boj o život mladého muže jménem Magnus Tide. Povedete ho proti přirozeným silám, spiknutím i vládě. Hra má být kombinací 3D akční adventury a leteckých soubojů, vše zabaleno do velice poutavého příběhu, v jehož rámci se seznámíte s 20 postavami. Některých z nich si budete vážit, jiné budete milovat nebo se jich bát.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články