Yager, Lethal Dreams, March Offworld Recon
zdroj: tisková zpráva

Yager, Lethal Dreams, March Offworld Recon

14. 1. 2003 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Už dlouho jsme neslyšeli o futuristicky laděném bojovém leteckém simulátoru Yager německého původu.

Jeho údajně spletitý příběh nás zavede na povrch zdevastované krajiny 21.století a nabídne celou řadu různorodých misí. Coby hlavní postava Magnus Tide nebudete pouze létat ale také se setkáte s různými úkoly ve stylu akčních adventur. Tvůrci z Yager Development pro March Offworld Recon vytvořili speciální 3D engine, specializující se na zobrazování velkých prostranství. Jak bude hra vypadat si můžete omrknout v dalším videu (2 MB, DivX), vydavatel THQ ji plánuje pro PC a Xbox až na říjen 2003.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Yager galerie  ||  Lethal Dreams galerie  ||  March Offworld Recon galerie

V ruské RPG/strategii Lethal Dreams se však místo do budoucnosti vydáme na obhlídku fantasy světa tak, jak si jej představují ruští vývojáři z Boolat Games. Titul nabídne možnost hrát za jednoho z šesti mistrů různých magií a bojovat s ním v nekonečném oceánu Chaosu. Právě magie a různá kouzla mají být na hře tím stěžejním a tudíž je bude spojovat i poměrně složitý systém. Lethal Dreams se nás pokusí okouzlit již příští měsíc.

FPS s taktickými a arkádovými prvky March Offworld Recon vás coby velitele speciálního komanda zavede zpět na Mars. Proč zpět? V době, kdy se hra odehrává je totiž Mars jednou z koloniálních planet Země, a popravdě řečeno, je už i dost mimo zájem. Když se jednoho dne spojení s tamní vojenskou základnou přeruší úplně, je ze Země vyslána jednotka, která má celou záležitost objasnit. Vše nasvědčuje vzpouře kyborgů. March Offworld Recon od ruských HBM a Buka Entertainment má využívat technologii LithTech a dostat by se na trh měla zhruba na jaře.

kate

Nejnovější články