WipEout HD

WipEout HD

Články

Bývalé studio Psygnosis končí

Dá se říci, že v dnešní době vývojářská studia padají jak hrušky po dešti.

Uživatelé PSN nakupují po výpadku více her

Jak motivovat uživatele k tomu, aby nakupovali ještě více? Na chvilenku jim tu možnost seberte. Velmi volně by se tak daly interpretovat výsledky průzkumu agentury EEDAR, podle níž výpadek PlayStation Network a následný Welcome Back program způsobily u uživatelů PSN větší chuť k nakupování her a jiného obsahu.

House: 3DTV se budou šířit rychleji než HDTV a hry rozhodnou

Jsme pět let v generaci HD konzolí a počet domácností, které ještě nevyhodily svůj starý SD krám, je pořád moc veliký na to, aby se průnik HD dal považovat za většinový. S 3D televizory to však určitě půjde rychleji, proklamuje pro MCV šéf evropského PlayStationu Andrew House, ale nezapomíná ani na obligátní zadní vrátka: „Neřeknu, kdy se z toho stane běžná věc, ale myslím si, že adopce (3DTV) půjde rychleji než přestup ze standardního na vysoké rozlišení.“

Dojmy z 3D hraní na PS3 a LCD Sony

Nintendo se plácá ve svém vlastním 3D světě se svým slibně vypadajícím handheldem 3DS. Microsoft se trojrozměrnému hraní zatím pro jistotu vyhýbá zcela. No a Sony, ta nás již měsíce intenzivně bombarduje informacemi a sliby o 3D televizích a exkluzivních 3D hrách pro PlayStation 3.

Bleskovky

  • 25. 12. 2017 - 29. března dojde k vypnutí online serverů pro hry WipEout HD, WipEout HD Fury, WipEout 2048, EyePet, EyePet Move Edition, EyePet & Friends, Killzone 2, Killzone 3, Knack’s Quest a Gravity Rush 2.

REMAKE

Wipeout Omega Collection
Wipeout Omega Collection
Akční
PlayStation 4, PS4 Pro
7. červen 2017
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
87/100
Datum recenze:
29. září 2008
Recenze