Srpen s PS Plus vás odstřelí, Games with Gold sází na Gears of War a Forzu
zdroj: Archiv

Srpen s PS Plus vás odstřelí, Games with Gold sází na Gears of War a Forzu

1. 8. 2019 10:11 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Letní prázdniny se překlopily do své druhé poloviny, máme tady nový měsíc a s ním i nálož her z konzolového předplatného. PlayStation Plus si pro vás na srpen připravilo jednu sniperskou klasiku a závodní kolekci, Games with Gold pro Xbox se drží na svém písečku a přidává nějaké ty dungeony.

Srpnové PS Plus láká na Sniper Elite 4, o němž dva roky zpátky Honza Slavík v recenzi napsal: „Velmi dobrá taktická stealth akce, která mohla být skvělá, nebýt zásadních problémů s umělou inteligencí. Shovívavějším hráčům ale i přesto nabídne příjemnou porci kvalitní zábavy, výbornou atmosféru a požitkářské odstřelování.“ Stahovat ho můžete od 6. srpna, do té doby máte čas si odkliknout ještě Detroit: Become Human a Horizon Chase Turbo.

Spolu s druhoválečným ostřelováním dostanete taky WipEout Omega Collection, která v sobě kombinuje hned tři závodní hry série – WipEout HD, HD Fury a 2048, všechny zkrášlené pro PlayStation 4. Obsahuje dokonce i mód pro ježdění ve virtuální realitě.

Microsoft se naproti tomu v létě víc drží v ohrádce svých domácích značek. Celý měsíc budete mít na stažení Gears of War 4. Je to dost logický krok s Gears 5 za dveřmi, na které se tímhle můžete minimálně příběhově připravit.

Od 16. srpna do 15. září si to do Games with Gold přifaří čtyři roky stará Forza Motorsport 6 se svými 450 vozy včetně plně vymodelovaných kokpitů, přizpůsobování a poškození. Prohánět se s nimi můžete na 26 slavných okruzích, co víc si přát?

Zapomenout nemůžu ani na hry ze zpětné kompatibility s Xboxem 360: První polovina srpna patří v tomto případě akčnímu RPG Torchlight, v té druhé se můžete schovat do temného zámku s akční hack‘n‘slash adventurou Castlevania: Lords of Shadow.

Nejnovější články