Sniper Elite 4

Sniper Elite 4

Články

Srpen s PS Plus vás odstřelí, Games with Gold sází na Gears of War a Forzu

Letní prázdniny se překlopily do své druhé poloviny, máme tady nový měsíc a s ním i nálož her z konzolového předplatného. PlayStation Plus si pro vás na srpen připravilo jednu sniperskou klasiku a závodní kolekci, Games with Gold pro Xbox se drží na svém písečku a přidává nějaké ty dungeony.

Chystají se hned čtyři hry z odstřelovačské série Sniper Elite

Nezávislé studio Rebellion oznámilo, že pracuje na čtyřech titulech ze série Sniper Elite. Než ale začnete přehnaně jásat, jeden z nich je remaster Sniper Elite V2, druhý je port Sniper Elite 3 pro Nintendo Switch a třetí hra vzniká pro virtuální realitu. Ten čtvrtý, kráčející ve stopách Sniper Elite 4, ale bude plnohodnotným pokračováním. Teď už se můžete radovat.

„Regulujte videohry jako tabák a alkohol,“ zaznělo v Bílém domě na schůzi s představiteli herního průmyslu

14. února Amerikou otřásla další zpráva o střelbě na střední škole, tentokrát ve floridském Parklandu, kde zahynulo 17 lidí. Zatímco Demokratická strana se po tragédii už tradičně zaměřila na problém snadné dostupnosti střelných zbraní, středobodem zájmu prezidenta Donalda Trumpa se stalo mentální zdraví a tím pádem i počítačové hry, které na něj dle některých hlasů mohou mít negativní vliv. Na nedávném mítinku v Bílém domě, kterého se zúčastnili politici, protiherní aktivisté i zástupci herního průmyslu, se propíralo téma násilných videoher, a dokonce padl názor, že by měly být regulovány „jako tabák a alkohol.“

Za týden zhatí Karl Fairburne německý projekt Deathstorm v třetím DLC do Sniper Elite 4

Mini kampaň Deathstorm rozkouskovaná do tří DLC odstartovala pouhý měsíc po vydání základní hry Sniper Elite 4. V první části jste se sami nebo v kooperaci s jedním kamarádem podívali na německou námořní základnu na zasněženém severu Itálie. Ve druhé části sice zůstáváte na severu Itálie, ale tentokrát řešíte Němce v o něco teplejším městě. A za týden vychází závěrečná kapitola s podtitulem Obliteration, ve které se přesouváte do malebného německého městečka obklopeného horami.

Bleskovky

  • 26. 7. 2021 - Shadow of the Tomb Raider a Sniper Elite 4 se těší z upgradu na nových konzolích

  • 13. 2. 2017 - Průměrné hodnocení konzolových verzí právě vydané hry Sniper Elite 4 je 80 ze 100.

  • 6. 2. 2017 - Sniper Elite 4 obdrží podporu DirectX 12 a PS4 Pro.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
78/100
Datum recenze:
14. února 2017
Recenze