Watch Dogs 2
Věková dostupnost

Watch Dogs 2

Články

V neděli bude mít Ubisoft tiskovou konferenci ve stylu E3

Čekejte novinky o Valhalle, Watch Dogs Legion a dalších

Vánoční slevy jsou v plném proudu, doporučíme vám ty nejlepší

Tak je to konečně tady. S Vánocemi za dveřmi došlo ke spuštění tradičních slev v digitálních obchodech. Nejde jenom o Steam, ale přidává se i Epic Games Store, GOG, Humble Bundle nebo třeba PlayStation Store. Kdo hledá, ten určitě najde něco hodně výhodného. A my vám nějaké zajímavosti doporučíme.

Ubisoft prodává své aktuální pecky v akci jen za pár stovek

Ubisoft právě rozjíždí třetí ročník obsahu a soutěží v populárním Rainbow Six Siege, bohatě podporuje také For Honor, rozšiřuje Assassin’s Creed Origins o edukativní mód, a ještě pořádá velkou slevovou akci na Humble Store. Tam najdete právě třeba arkádovou šermovačku For Honor za pětistovku.

Watch Dogs 2 si brzy budete moci zahrát v kooperaci čtyř hráčů

Druhý díl Watch Dogs byl od začátku mnohem hravější, než temnější a pochmurněji laděná jednička. Nepříliš vážné zasazení hry podporoval příběh, postavy, město, zvolená barevná paleta a také šikovně implementované online prvky. Právě ty jsou předmětem chystaného updatu, který do hry přidá očekávaný a z nějakého důvodu dlouho opomíjený kooperativní režim pro až čtyři hráče.

Watch Dogs 2 dostane nový PvP mód a příběhové mise

Hackerská akce Watch Dogs 2 sice netrhala prodejní rekordy, ale to nebrání tvůrcům v pokračující podpoře hry. Na Marcuse a jeho bandu extravagantních kamarádů ze San Francisca se nezapomnělo a už brzy je budete moct poslat znovu do akce. V polovině dubna totiž vyjde jedno placené a jedno neplacené DLC a obě prodlouží životnost už tak docela velké hry o další hodiny.

Bleskovky

  • 7. 1. 14:23 - Zemřel scenárista Assassina a tvůrce The Dark Eye Russell Lees

  • 14. 7. 2020 - Do čtvrtka máte čas získat zdarma Watch Dogs 2

  • 9. 7. 2020 - Víc než 100 her od Ubisoftu je na týden zdarma

  • 14. 2. 2019 - K předobjednávce digitální PC verze The Division 2 dostanete u vybraných prodejců hru zdarma buď Watch Dogs 2, Far Cry Primal, nebo Ghost Recon Wildlands.

  • 19. 4. 2017 - Dvojice velkých titulů obdržela patch Watch Dogs 2 (v1.13) a Horizon Zero Dawn (v1.13).

  • 17. 2. 2017 - Nový update pro hru Watch Dogs 2 přináší kromě nových předmětů a vylepšení také dodatečný finální dialog, který možná naznačuje třetí díl.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
15. listopadu 2016
Recenze