Warhammer: Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2

Články

Datadisk Winds of Magic pro Warhammer: Vermintide 2 přinese minotaury

Základní Vermintide 2 si u nás před rokem vysloužilo vynikající devítkové hodnocení a nyní se tahle fantasy akce dočká prvního datadisku. Ve Winds of Magic zbarví bojiště do ruda krev minotaurů, gorů, ungorů a kdovíjaké další havěti z druhu Beastmen. Hlavním lákadlem ale nemají být nové typy nepřátel, nýbrž osvěžení nyní mírně zatuchající hratelnosti.

Z Xbox Game Passu mizí víc her, než jich tam přibývá

Obsah předplatného Xbox Game Pass je zhruba stejně stabilní jako ten na Netflixu. Spousta her měsíc co měsíc přibývá, ale také jich dokonce ještě větší počet ubývá. Těžko říct, jestli už je opravdu nikdo nehraje, nebo vás jen Microsoft chce přimět k jejich trvalé koupi. Tak či tak, v Game Passu už prostě nebudou.

Ve Warhammeru: Vermintide 2 si brzy zahrajete za skaveny

„V tuto chvíli nemáme žádné plány s PvP módem pro Vermintide 2. V jádru jde o kooperaci (vy proti padouchům) a nechceme odklánět naše směřování od toho, co dělá Vermintide speciálním. Cítíme, že jsme uhodili hřebíček na hlavičku ve smyslu odměňující kooperativní akce a v této cestě chceme pokračovat.“ Tak zní vyjádření studia Fatshark z roku 2017. Vyjádření, které už neplatí.

Zahrajte si Conan Exiles a Warhammer: Vermintide 2 o víkendu zadarmo

Co s načatým víkendem? Venku sice bude krásně, jaro už je v rozpuku, ale proč chodit ven, když můžete celý pátek, sobotu a neděli prosedět u počítače? Na výběr máte mimo svých vlastních herních knihoven ještě kooperativní krvavou řežbu Warhammer: Vermintide 2 a online survival Conan Exiles. Obě hry jsou navíc na Steamu v masivní slevě pro případ, že vás během ochutnávky začnou hodně bavit.

Warhammer: Vermintide 2 v létě navštíví nová rasa a osm druhů magie

„První rozšíření pro Warhammer: Vermintide 2.“ Takovými slovy začíná popisek DLC Winds of Magic a vy si pravděpodobně říkáte, že Warhammer: Vermintide 2 se už přece dočkala dvou rozšíření – Shadows Over Bögenhafen a Back to Ubersreik. Tvůrci na tyto dodatky jistě nezapomněli a označením „první rozšíření“ nám dávají najevo velikost třetího DLC v pořadí.

Bleskovky

  • 23. 5. 14:30 - Příští týden proběhne festival zaměřený na Warhammer ve videohrách – očekávejte novinky i slevy

  • 16. 3. 2021 - S nejnovějším číslem časopisu White Dwarf dostanete 12 her podle Warhammeru

  • 4. 12. 2020 - Vermintide 2 nově využívá sílu nových Xboxů

  • 20. 11. 2020 - Outcast Engineer je novou třídou pro trpaslíka ve Warhammer: Vermintide 2

  • 27. 10. 2020 - Fantastická kooperativní řež Warhammer: Vermintide 2 je na týden zdarma

  • 10. 1. 2019 - Čínský gigant Tencent koupil za 1,25 miliardy korun 36% podíl ve švédské Fatshark, firmě stojící třeba za sérií Warhammer: Vermintide.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
17. března 2018
Recenze