Warhammer: Chaosbane

Warhammer: Chaosbane

Články

Diablovka Warhammer: Chaosbane začíná chvíli po velké válce proti Chaosu

AKTUALIZACE: Po příběhovém módu se tvůrci rozpovídali o endgamovém obsahu a updatech po vydání hry Warhammer: Chaosbane. Jakmile poprvé dokončíte příběhovou kampaň, odemknou se vám tři herní módy. V expedici procházíte sami či v kooperaci náhodně generovanými úrovněmi, v honbě za relikviemi si kupujete přístup do náhodně vygenerovaného dungeonu a mód Boss Rush vás postaví před bosse z kampaně s časomírou.

Čtveřici hrdinů Warhammer: Chaosbane uzavírá lesní elfka

Měli jsme tu vojáka Konrada Vollena, čaroděje Elontira a trpaslíka Bragiho, čtveřici fantasy stereotypů tedy nemůže uzavírat nikdo jiný než sličná lesní elfka. Střílí z luku, jmenuje se Elessa a stejně jako za předchozí trojici si za ni budete moct zahrát v diablovce Warhammer: Chaosbane.

Uzavřená beta akčního RPG Warhammer: Chaosbane startuje už zítra

Diablovka ze světa fantasy Warhammeru už nám klepe na dveře. Zatím tedy jen v rámci uzavřené bety, ale pokud máte v plánu pořizovat Warhammer: Chaosbane, můžete rovnou teď zvolit předobjednávku a strávit celý víkend v podzemí plném chaosu a Chaosu v kůži člověka či elfa.

Diablovku Warhammer: Chaosbane si před letním vydáním vyzkoušíte v betě

Warhammer: Chaosbane bude první diablovkou zasazenou do starého světa fantasy Warhammeru. Označení „diablovka“ je v tomto případě opravdu na místě, protože hra jako by z oka vypadla třetímu Diablu. Ne po grafické stránce, ale z hlediska herních mechanismů, které si zájemci osahají už v březnu.

V diablovce Warhammer: Chaosbane roztočíte kladivo a zažehnete plameny

Ať už se v příštím roce rozhodnete navštívit Starý svět úplně sami, nebo v doprovodu až tří dalších kamarádů, dostanete na výběr ze čtyř postav s různým, ale smrtícím zaměřením. Studio Eko Software se pochlubilo dvěma ze čtyř hrdinů, se kterými se vrhnete proti monstrům Chaosu v připravované diablovce Warhammer: Chaosbane.
Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Hodnocení Metacritic:
63/100
Datum recenze:
5. června 2019
Recenze