Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War

Články

Planetu Gladius ve strategii Relics of War sežerou Tyranidi

Tyranidi. I neznalci světa Warhammer 40K asi odhadnou, že pod tímhle názvem se neskrývá frakce rozkošných oveček s vlnou upředenou z cukrové vaty. Tahle strašlivá, všechno pohlcující mimozemská „civilizace“ se stává nejnovějším přírůstkem povedené tahovky Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War a její mechaniky by od zbytku osazenstva snad ani nemohly být odlišnější.

Vyšla další hra ze světa WH40K: hexová strategie Gladius – Relics of War

Ne moc voňavá stopa po červnovém Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr ještě nestačila vyčpět, a už tu máme dalšího adepta ze světa sci-fi Warhammeru ke zhodnocení. Tentokrát jde o 4X strategii Gladius – Relics of War s poměrně stabilními kořeny a zatím pozitivními ohlasy. A alespoň z videí nevypadá vůbec špatně.

4X strategie Gladius proti sobě postaví čtyři frakce z Warhammeru 40,000

Games Workshop a Slitherine pokračují ve spolupráci, s níž jsou zjevně oba spokojení. Důkazem je nový titul s tradičně nekonečným názvem Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War. Jde o 4X strategii, v níž se spolu utkají na povrchu planety o kontrolu nad ní. Jde o Space Marines, Astra Militarum (tedy starou dobrou Imperiální gardu), Orky a konečně se objevují i Necroni.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
71/100
Datum recenze:
8. srpna 2018
Recenze