Epic rozdává strategii Warhammer 40K, válečné lodě a šachy
zdroj: tisková zpráva

Epic rozdává strategii Warhammer 40K, válečné lodě a šachy

17. 3. 2023 14:10 | Bleskovky | autor: Jakub Malchárek |

Blíží se konec týdne a s ním tu máme i oznámení tradiční várky titulů zdarma, které rozdává Epic Games Store. Do 23. března si můžete vyzvednout tahovou 4X strategii z brutálního světa Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War. Ta si od nás v dobové recenzi odnesla sedmičku a pochvalu dostala především pro věrné zpracování populárního univerza a precizní vojenskou složku.

Příští týden, tedy od výše zmíněného 23. března, digitální obchod nabídne balík k online simulaci válčení vojenských lodí World of Warships – Starter Pack: Ishizuchi, jehož hlavním lákadlem je titulní japonská bitevní loď 4. třídy Ishizuchi, která vnáší děs a hrůzu mezi protivníky svou hbitostí a působivou palebnou silou.

Spolu s DLC pak bude zdarma k dispozici ještě digitální verze jedné z nejrozšířenějších strategických stolních her vůbec - šachů. Chess Ultra přináší ultimátní šachovou partii ve 4K s umělou inteligencí šachových velmistrů a podporou virtuální reality. Oba produkty budou k dispozici zdarma do 30. března.

Nejnovější články