Máte námět či připomínku? Napište nám
World of Warships

World of Warships

Články

Dojmy z Gamescomu: Wargaming chystá solidní taktickou akci Caliber a ozvláštní World of Warships ponorkami

Pryč jsou ty časy, kdy se společnost Wargaming profilovala jako tvůrce „World of“ her. Najednou jsou tu hry jako Pagan Online a Caliber, které do zavedeného stylu vůbec nezapadají, vzbuzují skepsi, ale o to víc nás nakonec mohou překvapit. Na zavedené značky se ale nezapomíná, čehož je důkazem chystané zásadní rozšíření lodí.

World of Warships rozpoutala postapokalyptickou battle royale s rezavými loděmi

Možná už nevzniká tolik nových her v žánru battle royale, ale rozhodně neustává začleňování tohoto módu do již existujících titulů. Nedávno se uzavírajícího kruhu dočkal Battlefield V, Super Mario Bros. dostal fanouškovskou verzi battle royalu a nejnovější obětí populárního vybíjejícího multiplayeru je World of Warships.

World of Warships čekají přepracované letadlové lodě a poprvé i ponorky

Z portfolia her od Wargamingu mám nejbližší vztah k World of Warships. Představuje pro mne ideální typ přemýšlivé, pomalejší akce s dobrou atmosférou. Čemu jsem ale nikdy nepřišel na chuť, bylo hraní s letadlovými loděmi, což se ale teď může změnit. Jejich fungování ve hře se bude radikálně měnit a pokud jste se doteď na plovoucí letiště specializovali, nemám pro vás dobrou zprávu.

Strategický Humble Bundle nabízí Endless Space 2 nebo Tooth and Tail

Správný stratég si umí vybrat tu nejlepší chvíli k útoku. Je-li vaším cílem dobýt pro svou steamovou knihovnu Endless Space 2, Tooth and Tail nebo Empire: Total War, čas ke zteči právě nastal. Humble Bundle nabízí tyhle a další tituly za tolik, kolik se vy sami rozhodnete zaplatit, byť pro odemknutí nejvyšší úrovně, kde se nachází vesmírná 4X od Amplitude a krysí válka od Pocketwatch, se musíte rozloučit s 10 eury.

Bitvy obřích kolosů z World of Warships se přesouvají na displeje mobilů a tabletů

Wargaming jede jako nezastavitelná střela. Firmě nestačí, že si svými hrami získala miliony hráčů po celém světě napříč počítači a konzolemi. Snaží se totiž zaujmout i na obrovském trhu mobilních zařízení. World of Tanks Blitz je zde velice populární, tak proč by to samé nemohlo platit i v případě lodí? A tak hra s nepřekvapivým názvem World of Warships Blitz dorazí na Android a iOS již 18. ledna.

Hráče World of Warships čekají letos desítky nových lodí i další legendární velitelé

Online hra World of Warships má před sebou další rok, a stejně jako loni, i letos se vývojáři rozhodli hráče informovat, co je čeká a nemine. Hra bude logicky i v letošním roce žít díky spoustě updatů, většinou obsahových. Tvůrci se chystají přidat do hry více britských lodí, dvě nové větve francouzských lodí a celkově se má hra rozšířit o zhruba padesát nových lodí.

Bleskovky

  • 20. 5. 12:00 - Skrze netradiční spolupráci do World of Warships zamíří lodě ze světa Warhammeru 40 000.

  • 2. 11. 2016 - Za úspěšné dokončení nové výzvy ve hře World of Warships získáte do řad posádky velitele Stevena Seagala. (+ video)

Hodnocení Metacritic:
81/100