Warhammer 40,000: Space Marine
Věková dostupnost

Warhammer 40,000: Space Marine

Články

Relic odhalil, jak by se vyvíjel děj Warhammer 40,000: Space Marine

Nekonči děj cliffhangerem, nekonči děj cliffhangerem, zblázníš se z toho. Nebo tví hráči. Pokud byste nevěděli oč jde, cliffhanger je zakončení filmu, seriálové epizody, celé řady, knihy, hry, prostě čehokoliv příběhového otevřeným koncem. Po něm někdy následuje „Pokračování příště“ nebo také ne a tvůrci čekají, že to prostě rozseknou v dalším díle. I když nemají jasno, jestli další díl bude.

Warhammer 40K: Space Marine čeká nové DLC Dreadnought

THQ čerstvě oznámili nové DLC k akční mlátičce WH40K: Space Marine, která nás sice zklamala, ale jestli nějaká její součást fungovala a byla relaxačně zábavná, byl to multiplayer (byť ne na úrovni, kdy by se o něm dalo uvažovat v relacích vyváženého „eSportu“ - ale to asi ani nebyl jeho cíl).

Project Fiona - vize výkonného PC tabletu od Razeru

Stejně jako spousta dalších firem představuje Razer rok, co rok na CESu nový produkt. Někdy je to naprostá šílenost, jako třeba Razer Switchblade z minulého roku, někdy je to docela zajímavý koncept, jako třeba letošní Project Fiona za odhadovanou cenu pod 1000 dolarů. Pokud jste na tento hybrid tabletu a PC během uplynulých dní ještě nenarazili, po rozkliku si prohlédněte video, ze kterého vám bude všechno jasné. Razer se přidáním analogových ovladačů snaží vyřešit problém všech dotykových zařízení, na kterých se dají hrát hry – absenci fyzických ovladačů. A protože to je Razer, čili firma vyrábějící produkty pro hardcore hráče, tak Fionu osadila výkonným Intel Core i7 procesorem, aby se na tabletu daly hrát i aktuální hry, jak ostatně ukazuje i video, na kterém běží Space Marine.

Best of 2011: Překvapení a zklamání

Proč jsme všichni tak naštvaní na letošní zimu? Protože jsme od ní čekali sníh a zimu. Nebýt ale toho očekávání, tak vlastně nemáme důvod se čertit a možná bychom byli spokojeni s tím, co je. Na podobném principu to funguje ve všem, dokonce i ve hrách. Nebýt očekávání, které není vždy pouze otázkou marketingové propagace, ale zapojujeme se do toho třeba i my, herní pisálci a vy hráči svým zájmem o konkrétní titul, tak by celá řada her nemohla zklamat, ale ani překvapit a naopak. A protože je očekávání silně individuální pocit, je tedy i naše volba her, které nás překvapily a zklamaly, v prvé řadě vyjádřením toho, co jsme my v redakci čekali. Proto budeme rádi, když v diskusi pod článkem napíšete, jaké tituly vás zklamaly nebo překvapily a proč. Držte se, dvojitý článek začínáme jedinou negativní kategorií, kterou v rámci našich Best of... článků vyhlašujeme.

Capture the Flag pro Warhammer 40k: Space Marine

Kdo si při vydání Warhammer 40k: Space Marine stěžoval na obsahově osekaný multiplayer, musí...

Bleskovky

  • 16. 3. 2021 - S nejnovějším číslem časopisu White Dwarf dostanete 12 her podle Warhammeru

  • 15. 7. 2020 - Nový Humble Bundle nabízí starší kousky z univerza Warhammer

  • 31. 8. 2018 - Na webu Humble Bundle můžete do zítřejší 19. hodiny získat Warhammer 40,000: Space Marine zdarma.

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
15. září 2011
Recenze