Warhammer 40 000: Dawn of War III

Warhammer 40 000: Dawn of War III

Články

Humble Bundle dělá radost milovníkům komiksů s Dark Souls, Assassinem a dalšími

Ještě jeden takový článek do týdne a budeme vypadat jako ne zas tak tajní agenti skupiny IGN, která vlastní internetový obchod s hrami Humble Bundle. Musím vás ale zklamat. Nejde o ilumináty. Věc se má prostě tak, že Humble Bundle teď nabízí spoustu krásných balíčků, viz včerejší se zaměřením na strategie. Teď se objevil další neméně zajímavý, který nenabízí přímo hry, ale jejich komiksy.

Relic přiznává porážku a dává od neúspěšného Dawn of War III ruce pryč

Strategie Warhammer 40 000: Dawn of War III není stará ani rok, a už to má za sebou. Kdyby šlo o čistě online titul, mohli bychom asi mluvit o jeho zavření. Jenže jde o klasickou singleplayerovou strategii s přidaným multiplayerem, a tak je lepší to formulovat následovně: vývojáři od ní dávají ruce pryč a mezi řádky prohlašují, že už žádný další obsah nebude. Důvod? Její neúspěch.

Best of 2017: zklamání roku

V Síle musí existovat rovnováha. Jakkoli jsme si celý herní rok 2017 naplno užili, v celé té krasojízdě se i tak vyskytlo pár nepříjemných hrbolků. Nechceme tady vypisovat nejhorší hry roku, nýbrž tituly, které třeba samy o sobě byly celkem zábavné, ale vzhledem k jejich značce nebo potenciálu jsme od nich čekali mnohem, mnohem víc. Pojďme teď společně prolít hořké slzy nad tím, co mohlo být, a nad tím, co jsme nakonec dostali.

Pod ledem je láva! Nové mapy k Warhammer 40K: Dawn of War III jsou plné kontrastů

Nejnovější díl strategické série Dawn of War ze světa futuristického Warhammeru se od svého vydání v dubnu letošního roku pořádně rozrostl. Přibyl online mód Annihilation, podpora Steam Workshopu, modovací nástroje, skiny, multiplayerové mapy, a naopak byla odstraněna herní měna Skulls, která zdlouhavě odemykala elitní jednotky a doktríny. Aktuální update dále rozšiřuje obsah, nechá vás vyzkoušet hru zdarma a v případě koupě vám promine polovinu ceny.

Dawn of War III čeká update s novou mapou a online módem

Strategie Dawn of War III měla, i podle tvůrců, spojit fanoušky prvního a druhého dílu ve třetím, po všech stránkách nejlepším, díle. No, nestalo se. Alešova šestka v recenzi má kořeny hlavně v nemožnosti krytí už tak dost oslabených jednotek a zahrnutí jen jednoho online módu. Nestěžovali si jen recenzenti, ani hráčům to nebylo příliš po chuti. Vývojáři z Relic naštěstí nejsou hluší, celé dva měsíce od vydání pročítají diskuze a berou si k srdci připomínky komunity. Proto již za týden vychází první bezplatný update s novou mapou a online módem.

Nový LEVEL 275 vás seznámí s tvůrcem Dishonored a fenoménem Warhammer 40k

Tři strany konfliktu ve hře Dawn of War III na obálce nového Levelu 275 uvádějí nejen recenzi na dlouho očekávaný návrat této strategické série, ale hlavně upozorňují na obří téma Aleše Smutného o celém světě Warhammer 40,000. V Alešově článku se o tomto fenoménu dozvíte první poslední a věřte nám, jde o fascinující čtení, které nepotěší jen fanoušky, ale bude bavit i lidi, kteří neusínají s figurkou vesmírného mariňáka pod polštářem. Nový LEVEL 275 toho ale nabízí mnohem víc. Přečíst si v něm můžete například exkluzivní rozhovor s tvůrcem Dishonored a Deus Ex Harveym Smithem, ve dvou tematických článcích vás obeznámíme s aktuálními trendy v oblasti vyprávění herních příběhů, mrkneme se na to, co nás láká na lootování v hitech jako Destiny nebo Diablo a nezapomeneme ani na výročí Kickstarteru. !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '234572886741524'); fbq('track', "PageView");

Bleskovky

  • 15. 7. 2020 - Nový Humble Bundle nabízí starší kousky z univerza Warhammer

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
12. května 2017
Recenze