Warcraft III: Reforged

Warcraft III: Reforged

Články

LEVEL 301 otvírá čtvrtou stovku čísel s posílenou redakcí a svěžejším obsahem

Už několik dní můžete v trafikách i v supermarketech najít LEVEL 301, který otvírá nejenom čtvrtou stovku (kterou snad dokončíme), ale hlavně přináší změny naznačované a slibované v předchozích číslech. Stávající redakci posílili Pavel Dobrovský s Pavlem Skotákem, na tvorbě obsahu se podílela celá řada nových autorů a v neposlední řadě došlo k úpravám obsahu, aby více odpovídal vašemu ohlasu, za který ještě jednou děkujeme. Základ je ale pořád stejný – zajímavé, čtivé, investigativní, ale i názorově vyhraněné články, recenze, rozhovory, komentáře a další. Co vás čeká v tomto čísle?

GamesPlay – hrajeme Warcraft III: Reforged a jsme zklamaní

Ach, ty vzpomínky... Na Warcraft III a jeho výborný datadisk Frozen Throne pamatují snad všichni, co byli v té době schopní držet myš. Oznámení remaku jsme tak uvítali s nadšením. Jenže o to větší pak bylo vystřízlivění po vydání hry. Bugy, lagy a technické problémy jsou jen jedna kapitola téhle tragédie. V dnešním GamesPlayi si to dnes všechno ukážeme a vysvětlíme si, pro koho to vlastně je.

Sledujte Fight Club #462 nejen o pokaženém remaku Warcraftu III

Minulý týden Commandos 2 HD Remaster, tento týden Warcraft III: Reforged. Doufejme, že nás příští týden takhle nic nezklame. Blizzard se už sice chytl za nos a slibuje svoji klasickou dlouhodobou podporu. Jenže to nic nemění na tom, že aktuálně vydaný produkt v lepším případě neplní očekávání, v horším případě rovnou lže. A nás to pěkně namíchlo.

Blizzard reaguje na smršť kolem Warcraft 3: Reforged a vrací peníze

Pokud bychom se ptali fanoušků na Metacriticu, byl by Warcraft 3: Reforged tou vůbec nejhorší hrou všech dob. Metascore, které se po 23 tisících uživatelských hodnoceních ustálilo na 0,5, je negativním rekordem a hráči v něm vyčítají Blizzardu prakticky všechno, od nesplněných slibů po epidemii koronaviru. Společnost se teď trochu kaje a poodhaluje budoucnost, která by překovaný Warcraft 3 měla čekat.

Válečné bubny překovaného Warcraftu 3 se znovu rozduní v lednu

Remake realtimové strategie Warcraft 3 na letošním BlizzConu překvapivě absentoval, což bylo vskutku s podivem, jelikož Blizzard avizoval blízkost jeho vydání. Teď nicméně plánuje alespoň trochu svlažit klasické povánoční herní sucho – na bitevní pole se budete moct znovu vrátit na konci ledna, a to v úplně nové grafice a s vylepšeným matchmakingem.

Těšte se na BlizzCon! Bude tam Diablo IV, Overwatch 2 a remaster Diabla II, tvrdí spolehlivý zdroj

To, co všichni očekáváme, se s jistou mírou pravděpodobnosti stane skutečností. Člověk vystupující pod přezdívkou Metro tvrdí, že jeho zdroj, který se už v minulosti ukázal jako spolehlivý, říká, že na letošním BlizzConu budeme svědky odhalení čtvrtého Diabla, remastru Diabla II a Overwatche 2.

Bleskovky

  • 29. 1. 10:00 - Duševní vlastnictví jakékoliv hráčsky vytvořené mapy přechází v novém Warcraft 3: Reforged podle licenčních podmínek automaticky na Blizzard.

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
59/100
Datum recenze:
10. února 2020
Recenze