Vikings: Wolves of Midgard
Věková dostupnost

Vikings: Wolves of Midgard

Články

Dubnové Games with Gold vám nadělí vikingy i závody tahačů

Je libo diablovku, střílečku či závody?

Historicky první ocenění Slovenská hra roku putuje k tvůrcům Vikings: Wolves of Midgard

Česká hra roku je už nějaký ten pátek známá, a pokud jste ještě nehráli Attentat 1942, zauvažujte o dohnání restu. Nyní už známe i Slovenskou hru roku. K předání této ceny došlo vůbec poprvé v historii v rámci herního festivalu Fest Anča Game Days v Žilině, kde ji z třinácti kandidátů vybojovala severská akce Vikings: Wolves of Midgard od Games Farm.

Do akčního RPG Vikings: Wolves of Midgard dorazila lokální kooperace a lepší New Game+

Já to věděl. Gaučová revoluce je tady! Étrojková vlaštovka v podobě splitscreenové adventury A Way Out ukázala cestu dalším hrám, například Vikings: Wolves of Midgard. Do téhle severské rubačky totiž dorazil kooperativní mód, v němž si to může dvojice hráčů rozdat s obry a trolly pěkně na jedné konzoli nebo počítači. Kromě toho do hry dorazil ještě velký update zdarma, který přináší vítané změny pro New Game+.

Slovenské akční RPG Vikings: Wolves of Midgard je více než jen "severská diablovka"

Slovenské studio Games Farm vydalo vikinské akční RPG Vikings: Wolves of Midgard a na Steamu si jej můžete koupit za 45 eur. Vydání doprovodil i trailer, který vysvětluje, jak fungují základní herní prvky, a co od hry můžete očekávat. Ačkoliv na první pohled působí jako ryzí diablovka, počítejte s tím, že víc než klasická diablovská klikačka jde o akci, v níž se nesmíte ani na chvíli zastavit. Bez uhýbání, změn pozice a celkově mnohem aktivnějšího přístupu k boji budete brzy mrtví.

Akční RPG Vikings: Wolves of Midgard začne plenit vaše počítače a konzole koncem března

Slovenské studio Games Farm vydá své akční RPG Vikings: Wolves of Midgard 28. března na PC, PS4 a Xbox One. Oznámení finálního data vydání doprovází i nové video, které představuje základní vlastnosti hry. Předem je ale třeba říct, že nejde o úplně klasickou diablovku. Velkou roli zde hraje třeba počasí, protože je třeba se chránit proti mrazu. Jindy vám nadělá starosti jedovatá mlha a jindy smrtící žár. Pak se musíte uchylovat do útočišť, která vám pomohou udržet prokřehlé ruce v teple a pokožku bez křupavé kůrčičky.

Záběry ze slovenského akčního RPG Vikings: Wolves of Midgard ukazují zuřivé masakrování trollů a obřích vlků

Seveřané ostří meče a sekery. Slovenské koopearativní RPG Vikings: Wolves of Midgard je co nevidět pošle do světa na zkušenou skrz led a plameny. Proti nim stojí hordy monster, vyvržených přímo z těch nejhrozivějších skandinávských nočních můr, zrozených z věčné tmy za polárním kruhem. A jak ukazuje nové video ze hry, jedinou odpovědí na jejich drápy a zubiska je kousanec chladné oceli, nevyhnutelně propojený s vaším zběsilým klikáním na levé tlačítko myši.

Bleskovky

  • 5. 1. 2017 - Constructor HD vyjde v únoru. Valhalla Hills Definitive Edition, Syberia 3 i Vikings: Wolves of Midgard dorazí v březnu.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
66/100
Datum recenze:
27. dubna 2017
Recenze