zavřít

Akční RPG Vikings: Wolves of Midgard začne plenit vaše počítače a konzole koncem března

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Slovenské studio Games Farm vydá své akční RPG Vikings: Wolves of Midgard 28. března na PC, PS4 a Xbox One. Oznámení finálního data vydání doprovází i nové video, které představuje základní vlastnosti hry. Předem je ale třeba říct, že nejde o úplně klasickou diablovku. Velkou roli zde hraje třeba počasí, protože je třeba se chránit proti mrazu. Jindy vám nadělá starosti jedovatá mlha a jindy smrtící žár. Pak se musíte uchylovat do útočišť, která vám pomohou udržet prokřehlé ruce v teple a pokožku bez křupavé kůrčičky.

Zápletka je celkem tradiční. Obři Jotunové se vydali na pochod proti Asgardu a během něj zmasakrovali vaší vesnici. Na vás, jakožto mocném válečníkovi či hrdinné štítonošce, je vzít do rukou zbraně a postavit se hrozbě, který může vést ke zkáze celého světa.

Bojovat půjde hned s několika různými styly, které se odvíjí od vaší výzbroje. K dispozici je meč se štítem, obouruční kladivo, hůl, luk a dvě sekery, každá do jedné ruky. Zbraně a výstroj půjde vylepšovat za pomoci run a craftingu. Po světě půjde nalézat i vzácné kousky náležející do legend a bájí, z nichž pak můžete skládat celé sety.

Speciální schopnosti, které vám dají samotní bohové, pak posilujete skrze bodíky s názvem Gift, v čemž je tedy zahrnuta progrese vaší postavy. Další důležitou složkou hratelnosti je Rage mód, kdy se proměníte v berserka, posílí se vaše schopnosti, ale samozřejmě po čase se vyčerpá. Levelováním půjde upravovat efekt, jaký Rage mód má, například ignorování soupeřovy obrany, víc kritických zásahů či imunita proti vlivům prostředí.

Pokud by toho na vás bylo moc, vezměte si k ruce spolubojovníka a v kooperaci pro dva hráče likvidovat řadové protivníky i masivní bossy. Naopak, kdyby vám už soupeři nestačili, je tu New Game+ mód a případně se postavte vlnám nepřátel v Trial of Gods, kde můžete získat nové runy a výbavu. Takže 28. března nabruste sekeru a vrhněte se do boje.

Tagy: akční RPG diablovka vikingové

Zdroje: US PlayStation blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.