zavřít

Sledujte večerní stream PlayStation State of Play

PlayStation 4 PS4 Pro

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Sony se letos na E3 nepodívá, ale svou nepřítomnost se rozhodla hráčům vynahradit vlastním pořadem, který by velkolepou konferenci měl do jisté míry suplovat. V dnešním streamu se pochlubí novými trailery očekávaných titulů pro PlayStation 4 a VR a údajně i nějakými těmi záběry z hraní a zajímavými oznámeními. Dočkáme se dřív Ghost of Tsushima, The Last of Us 2 anebo Death Stranding?

První State of Play můžete sledovat níže od dnešní 22. hodiny a rozhodně prý pro letošní rok není tím posledním. Aby taky ano, když máme teprve březen a oznámení nové generace PlayStationu je na spadnutí – byť na něj dnes večer ještě nejspíš nedojde.

Skoro určitě ale dojde na další záběry z motorkářského survivalu Days Gone, který vychází už za měsíc a zatím vypadá velmi slibně. Ty největší taháky si však Sony zatím nechává v záloze, takže se večer určitě nezapomeňte dívat.

 

Tagy: Stream Sony playstation State of Play

Zdroje: tisková zpráva,YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.