Máte námět či připomínku? Napište nám
The Last of Us: Part II
Věková dostupnost

The Last of Us: Part II

Články

Z The Last of Us: Part II na jedno dohrání nejspíš neuvidíte všechno

Červnové vydání The Last of Us: Part II se kvapem blíží a s tím souvisí série deníčků, které nadcházející postapokalyptický survival představují. První video se věnovalo příběhovému zasazení, to aktuální se soustředí na klíčové prvky hratelnosti. Ellie je oproti Joelovi samozřejmě menší a slabší, na druhou stranu z toho pro ni plynou i určité výhody pro přežívání v nehostinném světě.

Video představuje příběh The Last of Us: Part II bez spoilerů. Hra vám na disku zabere hodně místa

Pokračování postapokalyptické akční adventury The Last of Us si to na konzole PlayStation 4 přihasí za měsíc a pár dní navíc, což znamená, že je čas začít budovat nějaké to napětí. Marketingové záměry studia Naughty Dog sice trochu zhatili hackeři, kteří se dostali na servery vývojářů a klíčové dílky příběhu pověsili na internet, ale karavana nezastavuje a jede dál. První ze série videí vám představí okolnosti, během nichž The Last of Us 2 začíná.

Podívejte se na temný trailer pro The Last of Us: Part II

Vydání The Last of Us: Part II už snad vůbec nic nezabrání. Hra už je takzvaně Gold, tedy hotová, poslaná do lisoven a brzy zamíří směrem k obchodníkům, pokud tedy dáváte přednost fyzickým nosičům před digitální distribucí. Pořád ale musíte vydržet ještě měsíc a půl, což bude po zhlédnutí nového traileru ještě mučivější.

Sledujte Fight Club #475 o Assassin’s Creed Valhalla a The Last of Us: Part II

Dávno pryč jsou doby, kdy jsme dostali jednoho, někdy dokonce více Assassinů ročně. Od Origins si série drží laťku hodně vysoko a zatím nic nenaznačuje tomu, že by ji měla před pár dny oznámená Valhalla srazit. Nový díl dlouholeté série bude masivní, my jsme na něj zvědaví, a proto mu rádi věnujeme nemalou část dnešního podcastu.

Naughty Dog dnes zveřejní nový příběhový trailer pro The Last of Us: Part II

Pokračování postapokalyptického dobrodružství The Last of Us je podle šéfa Naughty Dog Neila Druckmanna hotové a míří do lisoven, aby se fyzické edice dostaly do obchodů v den vydání. Taková příležitost se i přes několik zádrhelů z poslední doby musí oslavit, což znamená, že se dnes odpoledne dočkáme nového traileru.

Sony slibuje hrami nabité léto. Ghost of Tsushima a The Last of Us: Part II mají nová data vydání

Už by to chtělo ukončit tu obří vlnu odkladů, která si od loňského roku pohrává s letošními chystanými novinkami a nevyhnutelně i s natěšenými fanoušky. The Last of Us: Part II bylo veřejně odložené už dvakrát, a i když se poslední odklad zdál být děsivý a vyvolával mnohé otázky, nakonec se hry dočkáte už za dva měsíce. Bohužel se to dotklo data vydání Ghost of Tsushima.

Bleskovky

  • 29. 4. 13:00 - The Last of Us: Part 2 si po dočasném stažení opět můžete předobjednat na PlayStation Store.

  • 13. 2. 16:00 - The Last of Us: Part 2 nabídne poměrně detailní modifikování zbraní.

  • 5. 9. 2019 - Příští týden se na Tokyo Game Show objeví nové trailery mimo jiné pro Ghost of Tsushima nebo Death Stranding. The Last of Us 2 v line-upu Sony zmíněné není.

  • 2. 5. 2019 - Nových detailů o The Last of Us 2 bychom se měli dočkat v nejbližších týdnech.

  • 18. 4. 2019 - Jak Naughty Dog pokročil s vývojem The Last of Us 2? Herci prý mají dotočeno.

  • 14. 6. 2018 - Obrazem: 3 nové artworky s postavami ze hry The Last of Us: Part II.