zavřít

LongPlay - Hitman 2 #08: Americké předměstí vždy zvítězí

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minule totálně bodoval Adam, zatímco Vaškovi Indie ne tak docela sednula. Asi to horko. Nicméně tentokrát se zápolení těchto dvou Hitmanů přesouvá do Spojených států, kde chce Vašek strhnout vítězství na svou stranu. Nejspíš zase totálním masakrem. Hashtag #marrakesh.

Cílem je tentokrát špion KGB z dob studené války, který musí potkat více či méně viditelnou smrt.

Připomínáme, že Hitman 2 hrajeme podle zcela náhodných a často dost zvláštních „pravidel“ Hitman Roulette, kdy si podmínky mise vylosujeme a snažíme se jich zuby nehty držet. Což občas jde a občas to znamená Game Over.

Stejně tak stojí za připomenutí fakt, že celý LongPlay Hitman 2 jsme nahráli offline a zveřejnili všechny díly najednou. Všechna videa tak najdete na kartě hry v záložce Videa.

LongPlay prvního Hitmana:

Tagy: stealth akční 3rd person third person Hitman longplay hitman longplay 2

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  2599 Kč Koupit
 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  3999 Kč Koupit
 • hra Hitman 2 (PS4)

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  899 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.