zavřít

LongPlay – Crusader Kings II podruhé #8: Pohani pohaní Francouze

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nový rok, staré pořádky. Evropou se rozlézá nákaza křesťanství, ale Aleš a Vašek se ji ve svém LongPlayi Crusader Kings II úspěšně pokouší potřít. Reformovali slovanské pohanské náboženství, vyhráli několik válek, jednu naprosto zoufale prohráli (zatracená Byzanc!) a teď si brousí zuby na svoje vlastní impérium.

Existuje tu ovšem maličkatý problém. Země, které česká koruna potřebuje k vytvoření nového císařství, má pod kontrolou francouzský král. Na druhou stranu, francouzský král je v téhle verzi raně středověké Evropy docela nýmand, kterému půlku státu ovládají Byzantinci a tu druhou Arabové zpoza Pyrenejí. Tak proč by si kousíček nemohli ukousnout i Hrabišovci?

Jak už je v posledních měsících obvyklé, sejdeme se na Mixeru a video následně nahrajeme na YouTube i k nám do systému, takže o nic nepřijdete ani vy, kterým se na streamovací platformu od Microsoftu nechce. S ostatními se uvidíme přesně v 15:00.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Druhá sezóna našeho LongPlaye:

První sezóna našeho LongPlaye:

Tagy: longplay středověk

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.