LongPlay – Crusader Kings II #1: hrajeme za slovanského pohana
zdroj: Archiv
Video

LongPlay – Crusader Kings II #1: hrajeme za slovanského pohana

13. 11. 2017 14:30 | autor: Redakce Games.cz |

Už nějakou dobu se ozývaly hlasy, že bychom se měli vrátit k vynikající strategii Crusader Kings II v nějakém GamesPlayi, ať už v rámci DLC nebo modu. Vaše přání plníme v nové sérii LongPlayů, tedy videí na pokračování, která jste viděli v případě Beyond Good and Evil a Uncharted: The Lost Legacy. Tentokrát jsme se rozhodli zvolit zcela odlišný žánr a trochu jiný formát. Připravte se na (snad) dlouhou cestu slovanského vládce na území dnešních Čech, který se pokusí urvat pro svůj kmen kus země! Za Peruna!

Je jasné, že Crusader Kings II jako takovou dohrávat nebudeme. Počet dílů tak zatím nemáme stanovený, budeme hrát dokud budeme mít pocit, že má náš příběh ještě co nabídnout…a nebo do zkázy našeho rodu. Slovo příběh je tentokrát podstatné. Crusader Kings II může mít mnoho tváří, ale jednou z nejatraktivnějších je RPG složka, která vypráví příběh jednotlivých osobností.

Právě tuto část výrazně rozšiřuje DLC Way of Life, se kterým budeme hrát, díky kterému můžete svého vládce hodně specializovat a dostáváte mnohem více unikátních událostí. Také jsme si říkali, že bychom zkusili větší výzvu a trochu netradiční setting a tak si zahrajeme v datadisku Charlemagne.

Ovšem ne za Karla Velikého, ale slovanského, pohanského vůdce českých kmenů, které teprve řeší, kde se usadí a jaký státní útvar vytvoří. Za humny křesťanští Frankové, nebezpečná Morava i rozpínaví Sasové. A samotné kmenové uspořádání také není zdrojem stability, takže jsme zvědaví, jak si náš vládce a jeho následovníci povedou… K počítači zasednou Vašek Pecháček a Aleš Smutný a společně se pokusí vytvořit základ českého království a pokud možno odvyprávět co nejvíc unikátních příběhů.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

zdroj: Vlastní

Nejnovější články