Crusader Kings II - Way of Life
Věková dostupnost

Crusader Kings II - Way of Life

Články

Nový Humble Bundle nabízí levně všechny datadisky ke Crusader Kings II

Velkolepé strategie od studia Paradox bývají vynikající, ale také velice drahé, pokud si je tedy chcete užít v kompletní podobě a postupně k nim dokupovat neustále vycházející DLC. Třeba v případě skvělého středověkého panovnického simulátoru Crusader Kings II byste se takhle snadno dostali přes 200 dolarů. Teď se vám ale nabízí unikátní šance doplnit resty, protože se objevil opravdu speciální Humble Bundle.

LongPlay – Crusader Kings II #6: čekání na smrt

I v novém roce se vracíme se ságou Čeňka z rodu Hrabišiců, někdejšího slovanského náčelníka a momentálně krále českého. Co víc, Čeněk je jednou z klíčových osobností východní Evropy a jeho válečné i intrikánské prsty se smočily v krvi tisíců mužů, žen a dětí. Ale jinak je to hodný člověk a básník. Má jen jednu slabinu… kmotřička Smrt už pomalu klepe na dveře. Uvidíme tedy dnes skon české legendy?

LongPlay – Crusader Kings II #1: hrajeme za slovanského pohana

Už nějakou dobu se ozývaly hlasy, že bychom se měli vrátit k vynikající strategii Crusader Kings II v nějakém GamesPlayi, ať už v rámci DLC nebo modu. Vaše přání plníme v nové sérii LongPlayů, tedy videí na pokračování, která jste viděli v případě Beyond Good and Evil a Uncharted: The Lost Legacy. Tentokrát jsme se rozhodli zvolit zcela odlišný žánr a trochu jiný formát. Připravte se na (snad) dlouhou cestu slovanského vládce na území dnešních Čech, který se pokusí urvat pro svůj kmen kus země! Za Peruna!