zavřít

LongPlay – Crusader Kings II podruhé #2: Král Hrabiš Nesmrtelný

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve skutečném středověku si nevolníci i mocní pánové ve strachu šeptali jméno strašlivého Čingischána, báli se epidemie moru, doufali, že Bůh nezahubí svět novou potopou. Ale my, králové dynastie Hrabišiců, jsme všechno tohle dohromady – nájezdníci, kteří jako nezastavitelná choroba ničí křesťanský svět v nové velké potopě. My ovšem topíme kromě hříšníků i světce. A místo vody nám k tomu stačí jejich vlastní krev.

Území Českého království v našem LongPlayi Crusader Kings II se neustále rozšiřuje a sahá až k mořským břehům daleko na severu. Stále sice neovládáme tři z pěti posvátných míst všeho slovanstva, ovšem minule jsme po krátké a brutální válce s vikinským Polskem uzmuli alespoň jedno.

Dobrý začátek. Naostřete si meče, v 15:00 pokračujeme a do své kmenové armády vítáme všechny, kdo se objeví v chatu na YouTube. A po těch nejvěrnějších pomocnících pojmenujeme novorozené členy naší mocné dynastie.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Druhá sezóna našeho LongPlaye:

První sezóna našeho LongPlaye:

Tagy: strategie longplay

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.