zavřít

LongPlay – Crusader Kings II podruhé #1: Návrat Hrabišiců

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Trvalo nám to dlouho, ale nakonec se přeci jen vracíme do střední Evropy rozervané brutálními válkami, z nichž jsme většinu způsobili my sami, když jsme si zrovna dávali pauzu od vraždění dětí a sexu s konkubínami. Nejnemorálnější pohanští vládci, čeští králové z rodu Hrabišiců, se vracejí na scénu a zvou vás, abyste jim u toho dělali společnost. Pakliže odmítnete…

…Pak si neužijete klasické dvě hodiny kvalitní středověké zábavy v Crusader Kings II a neuvidíte, jak se Vašek s Alešem konečně začnou zmocňovat pohanských svatých míst, aby pod praporcem Českého království zreformovali celé slovanstvo v jediný nezastavitelný barbarský příval, který vyžene Ježíšovy přívržence zpátky do Palestiny. A to přece minout nechcete.

Těšíme se na vás v 15:00 v chatu na YouTube.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex UltraGamer+ 2019.

Tagy: středověk strategie longplay

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.