zavřít

LongPlay – Crusader Kings II #8: Hrabiš zase králem

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Můžeme bezpečně říct, že minulý díl našeho LongPlaye se nám nevydařil úplně podle představ. Dvakrát po sobě jsme přišli o vládnoucího krále (jeden byl sesazen, druhý zastřelen ze zálohy), a otravný Bořijov Přemyslovec, nejmocnější velmož v zemi zodpovědný za ono sesazení, právě dobývá Sasko. "Co na tom sejde?" ptáte se, a my vám odpovíme: "Když ho dobude, vymaní se zpod naší kontroly." A to my, drazí diváci, v žádném případě nehodláme dopustit.

Je pěkné, jak nám Crusader Kings II servírují stále nové nepřátele na život a na smrt. Starý dobrý Unislav byl ovšem spíš takový předkrm k tomu opovážlivému Přemyslovci. Pokud Bořijov získá dostatečnou moc, mohlo by to znamenat konec naší krásné, konečně relativně symetrické říše. Ale na trůně zvláštní shodou okolností opět, už podruhé, sedí Hrabiš Hrabišic, který byl Bořijovem sesazen. Jestli se někdo dokáže pomstít, pak to musí být právě syn Čeňka Velikého.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

 

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.