zavřít

LongPlay – Crusader Kings II podruhé #5: Máme slapeže!

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Povedlo se! Ačkoliv na královstvím českým visí Damoklův meč v podobě nástupnické krize, agresivní politika stárnoucího panovníka ze slovutného a napříč národy obávaného rodu Hrabišiců, vedla k cíli, který jsme si stanovili před více než sto lety. Obsadili jsme klíčová místa slovanské víry a následně ji reformovali! Ano, slovanství stojí po boku křesťanství, islámu či judaismu jako jedna z hlavním kodifikovaných věrouk a v jejím čele je první představitel církve, námi přezdívaný slapež, nesoucí jméno… Karel…

Takže tolik k tomu veselému, co se stalo minule. Teď nás ale čeká neodvratná smrt muže, který se zaspal do dějin slovanství a následný rozpad říše, kterou pak budeme muset lepit dohromady – podle všeho jako Kokynaut Hrabišic. Ano, aktivní účast v našich streamech může vést k tomu, že povládnete evropské velmoci!

Když jsme u streamu. Youtube s námi stále nemluví, protože zjevně ani neví, co má napsáno v podmínkách (ban na streamy měl vypršet včera, leč, jak vidíte, stále je na místě) a tak jsme se rozhodli se streamováním rozhodli odebrat ke konkurenci. Tentokrát otestujeme možnosti Mixeru, a to na kanále Games.cz (a nebo v embeddu níže), kde doufáme, že se k nám dnes od 15:00 připojíte. Předem říkáme, že jde z naší strany o nesmírně odvážný experiment a jistě vše poběží jak na drátkách :)

Pokud stream nestihnete, najdete jej jak na Mixeru, tak jej i uploadujeme na nás Youtube kanál. Perun!

 GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Druhá sezóna našeho LongPlaye:

První sezóna našeho LongPlaye:

 

Tagy: strategie longplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.