zavřít

LongPlay – Crusader Kings II podruhé #6: Dnes neumírej!

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ne, z našeho LongPlaye Crusader Kings II se ještě nestala bondovka – v temném středověku jsou bohužel na míru šité obleky a pistole s tlumičem velkou vzácností. Titul posledního Bonda s Piercem Brosnanem si ale vypůjčujeme coby zvolání ke králi Hrabišovi. Bezpodmínečně totiž potřebujeme, aby náš nemocný, chromý dědula ještě pár měsíců vydržel dýchat.

Situace je taková, že naše slovanské impérium nutně potřebuje ochutnat sladké, autoritářské ovoce feudalismu. Jinak nebudeme schopní konkurovat všem těm křesťanským klekálkům, z nichž nejhorší jsou rozpínaví Bavoři na jihu. Ale k tomu potřebujeme schválit zákon o vyšší autoritě koruny, který smí král změnit pouze jednou za 10 let. A my ho potřebujeme změnit dvakrát po sobě.

Uvidíme, jestli se nám poštěstí ho schválit jednou, nechat Hrabiše umřít, nastolit krále Kokynauta a schválit ho podruhé. Byl by to asi až příliš snový scénář, aby se to nám, břídilům par excellence, podařilo. Ale s vaší pomocí je možné úplně všechno.

Snad se tedy uvidíme v chatu na Mixeru! Ano, opět streamujeme tam, a to od 15:00. Záznam poté nahrajeme na YouTube, kde jsme stále zabanovaní (viz vysvětlení). I přes všechny naše technické problémy zbývá nakonec zvolat jediné: Ať. Žije. MORANA! (A samozřejmě taky Perun.)

 GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Druhá sezóna našeho LongPlaye:

První sezóna našeho LongPlaye:

Tagy: středověk longplay

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.