Vampire: The Masquerade – Coteries of New York

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York

Články

Vizuální novela ze světa Vampire: The Masquerade se dočká přídavku Shadows of New York

Na pokračování Vampire: The Masquerade – Bloodlines fanoušci upírského RPG stále trpělivě čekají, mezitím se ale vyrojila spousta dalších projektů ze stejného univerza. Mezi plánovanými hrami a deskovkami už dokonce stihla vyjít jedna vizuální novela s podtitulem Coteries of New York, a právě ta se ještě během letoška dočká pokračování Shadows of New York.

Na Switchi letos vyjde Bioshock, Borderlands, XCOM 2 i Star Wars

Nintendo zničehonic vypustilo do světa svůj další půlhodinový Direct plný zajímavých oznámení. Ve videu, nebo zprostředkovaně v našem článku, se dozvíte o spoustě nových a starších her, které se ještě během letošního roku dočkají své přenosné verze na Switchi. Ale došlo i na oznámení budoucích plánů s Pokémony a Animal Crossingem.

Bruste špičáky, vychází Vampire: The Masquerade – Coteries of New York

Svět temnot převalujících se na obzoru i v ulicích vítá nové potomky noci. Máte-li náladu na snoubení stínů a závoj Maškarády, co se nesmí potrhat, podaný převážně formou textů a svázaný gamebookovou vazbou, vyhraďte si volné odpoledne. Věčné přítmí už čeká a to by bylo, aby si ho jeden sem tam nezpestřil hostinou z krční tepny.

V RPG Vampire: The Masquerade – Coteries of New York nebudete na pití krve sami

Napjatě očekávané pokračování Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 je zatím v nedohlednu s příslibem, že se ho dočkáme příští rok, do světa World of Darkness se ovšem můžete vydat už za pár dní v rámci RPG/vizuální novely Vampire: The Masquerade – Coteries of New York. V té se k vám mohou přidat společníci, kteří se právě představují.

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York je dobrým vstupním bodem do upírského univerza

Děti noci obestřené Maškarádou se poměrně dlouhou dobu, k naší smůle, úspěšně vyhýbaly herním monitorům. Tento torpor je naštěstí u konce a vy se hned zkraje příštího měsíce můžete těšit na první z řady chystaných titulů z univerza World of Darkness. Teď si s dovolením na chvíli vypůjčím informační štafetový kolík od redakčního vampýřího kamelota Šárky, protože silné ozvěny letošního PDXCONu ještě zdaleka neutichly.

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York jsou vizuální novelou o válce Camarilly s Anarchs

S licencovanými hrami z univerza World of Darkness se v poslední době roztrhl pytel – máme tu minimálně dvě ambiciózní upírská RPG v podobě Bloodlines 2 a Swansong a jedno vlkodlačí s environmentalistickým přesahem Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Coteries of New York jsou žánrově trochu skromnější, jedná se o městskou vizuální novelu založenou na pravidlech páté edice Vampire: The Masquerade.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
16. prosince 2019
Recenze