Unreal II: The Awakening

Unreal II: The Awakening

Články

Bleszinski si kreslí nový Unreal inspirovaný Skyrimem

Jak by vypadal nový singleplayerový Unreal, kdyby si na něj v Epicu sedl Cliff Bleszinski, měl po ruce dost lidí a naprostou volnost v rozhodování? „S tím, jak jsem se zabouchl do Skyrimu, tak si nemůžu pomoct a přemýšlím nad tím, jak by asi vypadal reboot Unrealu, kdyby byl něco jako SciFi-Rim,“ odpovídá známý vývojář Epicu na dotaz fanouška na Redditu a rozjíždí kola představivosti mnohých fanoušků Unrealu do vysokých otáček.

Unreal II: The Awakening - návod 2.část

V řešení druhé poloviny sci-fi střílečky Unreal II: The Awakening vám mimojiné poradíme, jak se ubránit útokům na planetách Sulferon a Janus, jak vyzrát na drakky nebo kde přesně najdete všechny artefakty.

Unreal II: The Awakening - návod 1.část

Sci-fi střílečka Unreal II rozhodně nepatří mezi zvlášť složité hry, ale přesto se najdou tací, kterým by se návod mohl hodit. Právě pro ně jsme připravili průvodce hrou, jehož první polovinu přinášíme.

Unreal II: The Awakening je hotov

Infogrames, Legend Entertainment a Epic Games před okamžikem s hrdostí v hlase oznámili, že jejich výhradně singleplayerová first-person střílečka Unreal II: The Awakening je hotova a vyjde za velkou louží první únorový týden.

10 nových obrázků z Unreal II: The Awakening

Kolegové z HomeLanu se včera vypravili do města Chantilly v americkém státě Virginia, aby se tam zúčastnili speciální akce pro vybrané novináře, kde vydavatel Infogrames prezentoval svou nacházející pecku Unreal II: The Awakening.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
11. února 2003
Recenze