zavřít

Unreal II: The Awakening je hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Infogrames, Legend Entertainment a Epic Games před okamžikem s hrdostí v hlase oznámili, že jejich výhradně singleplayerová first-person střílečka Unreal II: The Awakening je hotova a vyjde za velkou louží první únorový týden.

To, že je hra dokončena za necelé dva roky od oznámení v březnu 2001, se dá považovat za velký úspěch, zvlášť v porovnání s nekonečně dlouhými obstrukcemi, které kdysi provázely první díl Unrealu. S vydáním dema se zatím nepočítá a pokud nějaké vznikne, bude to asi až později po vypuštění plné verze hry.

Distributorem v České republice se stejně jako u jiných titulů od Infogrames stane pravděpodobně Cenega, ale zatím není známo, kdy přesně hra dorazí na pulty domácích obchodů nebo jestli se třeba neuvažuje o lokalizaci. Detaily o vlastnostech Unreal II: The Awakening načerpáte z preview, traileru z minulého týdne nebo archivu novinek.

zdroj: HomeLan

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.