zavřít

10 nových obrázků z Unreal II: The Awakening

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kolegové z HomeLanu se včera vypravili do města Chantilly v americkém státě Virginia, aby se tam zúčastnili speciální akce pro vybrané novináře, kde vydavatel Infogrames prezentoval svou nacházející pecku Unreal II: The Awakening.

Výsledkem jejich snažení je celkem deset nových screenshotů, k jejichž podrobnému prozkoumání asi nemusíme nikoho dvakrát nutit, protože stojí opravdu za to:


nové obrázkykompletní galerie

Unreal II, který bude navzdory nedávným fámám zaměřen pouze na singleplayer (k síťovému vyžití slouží sesterská hra UT 2003), se nyní nachází ve fázi finálního vylaďování a odstraňování chyb, aby mohl vyjít v lednu nebo únoru příštího roku. Novináři, kteří navštívili výše zmiňovanou párty, hlásí, že si mohli zahrát zhruba 90% všech levelů, ale vývojáři z Legend Entertainment prý nenechali nikoho vidět úplný závěr hry, který tedy bude zřejmě překvapením. Více o The Awakening napoví srpnové video z německého časopisu PCAction.
zdroj: HomeLan, GameSpot

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.