zavřít

20 obrázků z Unreal II: The Awakening

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pátek 7.

února 2003. Tento den byl distributorem Infogrames stanoven jako definitivní termín vydání netrpělivě očekávané first-person střílečky Unreal II: The Awakening od Legend Entertainment, která sice bude obsahovat pouze singleplayerový příběh (pro multiplayer tu ostatně je UT2003), ale i tak má všechny předpoklady, aby vás zabavila po dlouhé zimní večery. Do naší galerie dnes přibylo celkem dvacet nových screenshotů a artworků, které vypadají jako obvykle u této hry skoro nereálně.


nové obrázkykompletní galerie

Více informací o Unreal II, který bude jednou z těch mála her pyšnících se Karma technologií pro dosažení realistické fyziky, najdete v našem archivu a to včetně několika trailerů nebo preview.
zdroj: Worthplaying

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.