Umbrella Corps
Věková dostupnost

Umbrella Corps

Články

Vyšla multiplayerová střílečka Umbrella Corps ze světa Resident Evil

Pod tíhou všech velkých oznámení, videí a dozvuků z E3 by se mohlo zapomenout, že dnes vychází další arénová akce: Umbrella Corps. Tu si zahrajete na PC a PlayStationu 4 za 30 eur a zavede vás do některých lokací známých ze série Resident Evil. Což je asi tak jediná věc, kterou má novinka Capcomu se slavnou hororovou sérií společného. Jinak jde o čistě multiplayerovou akci, která, minimálně z oficiálně vydaných materiálů, nenadchne.

V multiplayerovce Umbrella Corps můžete měnit všechny součásti výzbroje

Multiplayerová střílečka Umbrella Corps zatím příliš velkou důvěru nebudí. Reputaci ale může titulu vylepšit i nové video, které představuje úpravy zbraní a postav. Pořád ale vyvstávají otazníky, zda bude Umbrella Corps střílečkou, která stojí za pozornost i kvůli něčemu jinému, než je příslušnost k rodině Resident Evil her.

Nový trailer na akci Umbrella Corps představil květnové datum vydání

Týmová střílečka Umbrella Corps vyjde na PC a PlayStation 4 v květnu tohoto roku. Oznámili to vývojáři z Capcomu prostřednictvím nového traileru, který není na rozdíl od jednoho z minulých hraný. Hra vyjde za chvíli a tak si můžete z videa udělat velice dobrou představu, jestli je zrovna tahle nabídka lákavá.

Záběry z hraní Resident Evil střílečky Umbrella Corps stále nevzbuzují důvěru

Popravdě řečeno nevím, co si od Umbrella Corps Capcom slibuje. Ano, značka Resident Evil stále má svou sílu, byť už hodně živenou hlavně filmovou sérií, ale zas a znovu záběry z Umbrella Corps postrádají cokoliv, u čeho by si člověk řekl, že hru zkusí. Nově se tato multiplayerová akce předvádí na pětiminutovém komentovaném zápasu v módu One Life Match, kde se utkaly dvě trojice vývojářů.

Hraný trailer na Umbrella Corps pomrkává na fanoušky Resident Evil

Jestli je zrovna multiplayerová týmová střílečka něco, co chtějí fanoušci Resident Evilu hrát, uvidíme příští rok. Umbrella Corps se zatím ani nesnaží vzbuzovat nějakou velkou snahu o spřízněnost s Resident Evilem. Ano, je tady Umbrella, zombíci a temné uličky, ale hratelnost je na hony vzdálená tomu, co mají fanoušci na sérii rádi. Nicméně Capcom teď vydal nový hraný trailer, který nastíní atmosféru možná lépe, než onen první.

Capcom zkrátí čekání na další díl Resident Evil online střílečkou Umbrella Corps

Ve čtvrtek začíná Tokyo Game Show, ale firmy již tradičně chrlí oznámeních svých plánů už před samotnou akcí. Třeba Capcom oznamuje a na TGS hodlá prezentovat Umbrella Corps, novou hru z universa Resident Evil, která ale známé jméno ve svém názvu nenese - z dobrého důvodu. Umbrella Corps totiž není klasická RESI hra: půjde o rychlou multiplayer střílečku z pohledu třetí osoby.

Bleskovky

  • 8. 4. 2016 - Capcom odložil vydání multiplayerové střílečky Umbrella Corps z května na 21. červen a pochlubil se videem zaměřeným na úpravu vzhledu postav.

  • 26. 1. 2016 - Umbrella Corps, multiplayerově zaměřená hra z universa Resident Evil, vyjde v květnu. (+ druhý trailer)

Hodnocení
GAMES.cz
3/10
Hodnocení Metacritic:
36/100
Datum recenze:
15. července 2016
Recenze