Vyšla multiplayerová střílečka Umbrella Corps ze světa Resident Evil
zdroj: Archiv

Vyšla multiplayerová střílečka Umbrella Corps ze světa Resident Evil

23. 6. 2016 9:55 | Preview | autor: Adam Homola |

Pod tíhou všech velkých oznámení, videí a dozvuků z E3 by se mohlo zapomenout, že dnes vychází další arénová akce: Umbrella Corps. Tu si zahrajete na PC a PlayStationu 4 za 30 eur a zavede vás do některých lokací známých ze série Resident Evil. Což je asi tak jediná věc, kterou má novinka Capcomu se slavnou hororovou sérií společného. Jinak jde o čistě multiplayerovou akci, která, minimálně z oficiálně vydaných materiálů, nenadchne.

Z videí i obrázků jistě poznáte vesnici z Resident Evil 4, policejní stanici RDP, Racoon City, nebo laboratoř společnosti Umbrella a další. Tvůrci mají navíc v plánu vydávat bezplatný obsah i v následujících týdnech a měsících, přičemž půjde třeba o známý dům z prvního Resident Evilu, nebo Lanshiang z šestky. Zájemci o trochu nostalgie si mohou dokoupit balíček skinů (Leon, Chris, Wesker…), zbraní, odznaků, barev a emotů za polovinu ceny hry, tedy za 15 eur.

Problém je v tom, že i přes sliby o rychlém a dynamickém multiplayeru Umbrella Corps bohužel pořád vypadá pořád stejně nezajímavě a lacině. Nápad na akční odbočku ze známých lokací série RE není nutně špatný, ale už jen pohled na některé animace dává tušit, že tady asi vývojáři neměli dostatek peněz ani času. Navíc, s universem, které zabodovalo tísnivou atmosférou a barvitým příběhem by se dalo zacházet šikovněji. Nakonec se nabízí otázka, zda půjde hra do slev rychleji než Battleborn

zdroj: Archiv

Nejnovější články