zavřít

Nový trailer na akci Umbrella Corps představil květnové datum vydání

PlayStation 4 Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Týmová střílečka Umbrella Corps vyjde na PC a PlayStation 4 v květnu tohoto roku. Oznámili to vývojáři z Capcomu prostřednictvím nového traileru, který není na rozdíl od jednoho z minulých hraný. Hra vyjde za chvíli a tak si můžete z videa udělat velice dobrou představu, jestli je zrovna tahle nabídka lákavá.

Umbrella Corps totiž na první pohled může vypadat jako laciná free to play střílečka, ale pravdou je, že půjde na trh za 30 eur. Jak dlouho v silné konkurenci stávajících kvalitních velkých i menších multiplayerových stříleček vydrží, raději odhadovat nebudu. Nemluvě o všech nadcházejících akcích...

Tvůrcům se očividně podařilo vytvořit ikonické lokace série Resident Evil v enginu Unity natolik věrohodně, že opravdu vypadají jako ze svých původních her. Většina videa se odehrává ve známé vesničce z Resident Evil 4 a na konci dostaneme ještě bleskový náhled na prostředí z Resident Evil 5.

Jádro hry pak spočívá v prosté týmové střílečce, kdy se ještě pod nohami dvou skupin žoldáků motají zombíci. Rychlé zápasy a intenzivní akce ovšem nemohou zakrýt některé podivné a toporné animace a vůbec jakýsi béčkový nádech celého projektu. Inu, Umbrella Corps může snad jenom překvapit.

Tagy: online zombie akční multiplayer kooperace 3rd person third person

Zdroje: Capcom UK YouTube

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.