V multiplayerovce Umbrella Corps můžete měnit všechny součásti výzbroje
zdroj: tisková zpráva

V multiplayerovce Umbrella Corps můžete měnit všechny součásti výzbroje

7. 4. 2016 16:09 | Video | autor: Honza Konfršt |

Multiplayerová střílečka Umbrella Corps zatím příliš velkou důvěru nebudí. Reputaci ale může titulu vylepšit i nové video, které představuje úpravy zbraní a postav. Pořád ale vyvstávají otazníky, zda bude Umbrella Corps střílečkou, která stojí za pozornost i kvůli něčemu jinému, než je příslušnost k rodině Resident Evil her.

Hra sice těží z univerza série Resident Evil, ale příběh zde nečekejte - jde o multiplayerovou akci. A byť může idea možnosti poštvat na protihráče AI zombie vzbuzovat naděje na taktickou hratelnost, zatím výsledek vyznívá přinejlepším rozporuplně.

Na druhé straně ale může potěšit arzenál čítající i unikátní kousky, mezi které patří hrozivě vypadající sekery, kladiva, čepele a další zbraně na blízko. Úpravy se pak samozřejmě týkají zejména palných zbraní, na které si mohou hráči dle libosti instalovat různá mířidla, hlavně, pažby a další vychytávky.

Měnit lze i jejich barvu, a to samé platí i pro prvky výstroje. Těch se týká stejná míra upravitelnosti, a hráči tak budou moci měnit nejenom typ svého brnění, ale i jeho barvu, volit nášivky a další ryze estetické drobnosti.

zdroj: Archiv

V základu je Umbrella Corps multiplayerová akce z pohledu třetí osoby, kdy se v prostoru zamořeném zobmiemi utkávají dva týmy po třech hráčích. Oproti konkurenčním titulům má být ozvláštněním právě všudypřítomná hrozba v podobě číhajících zombií, které zpozorní, pokud některý z hráčů přijde o přístroj, co jej před nemrtvými kryje.

Jak hra dopadne, uvidíte počátkem léta. Hra vychází 21. června (což zároveň značí mírný odklad) na PlayStation 4 a na PC.

Nejnovější články